8BitDo8BitDo 2
AmazonAmazon 2
AppleApple 41
ArcticArctic 8
AsusAsus 30
Be QuietBe Quiet 19
BelkinBelkin 4
BenQBenQ 4
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 3
ChieftecChieftec 2
Cooler MasterCooler Master 1
CorsairCorsair 12
DeepcoolDeepcool 28
DellDell 5
ENDORFYENDORFY 2
EnermaxEnermax 1
Fractal DesignFractal Design 2
GarminGarmin 1
GigabyteGigabyte 9
HuaweiHuawei 2
HyperXHyperX 3
JBLJBL 3
KarcherKarcher 11
LenovoLenovo 1
LGLG 2
LogitechLogitech 9
MicrosoftMicrosoft 1
MSIMSI 12
NilfiskNilfisk 1
NZXTNZXT 23
OnePlusOnePlus 2
PhilipsPhilips 8
RazerRazer 7
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 14
SeasonicSeasonic 7
SharkoonSharkoon 7
SonySony 11
ThermaltakeThermaltake 35
ValkyrieValkyrie 4
XiaomiXiaomi 6
XilenceXilence 4
Black & DeckerBlack & Decker 3| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sharkoon |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 35 dB |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1366, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Apple |
| Active Noise Cancellation | Όχι |
| Αντοχή στον Ιδρώτα | Ναι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
| Διπλό Ακουστικό | Ναι |
| Έκδοση Bluetooth | 5.3 |
| Φωνητικός Έλεγχος | Ναι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Hi-Res | Όχι |
| Είδος | Earbud |
| LE Audio | Όχι |
| Μείωση Θορύβου Μικροφώνου | Ναι |
| Μοντέλο | Apple AirPods |
| Multipoint Pairing | Όχι |
| Smart Assistant Built-in | Siri |
| Spatial Audio | Ναι |
| Θήκη Φόρτισης | Ναι |
| Χωρίς Καλώδιο | Ναι |
| Χρόνος Λειτουργίας | 5 hrs |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 485 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 407 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 165 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 235 mm |
| Πρόσθετα | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | USB 3.2, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 520 mm |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Be Quiet |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 61, 8 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2100 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM4, AM5 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Razer |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Surround, Ασύρματο |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 3 m |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seasonic |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 135 mm |
| Ισχύς | 750 W |
| Modularity | Full Modular |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Certification | 80 Plus Platinum |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 850 W |
| Modularity | Full Modular |
| Προστασία Ισχύος | Over Current Protection OCP, Over Power Protection OPP, Over Temperature Protection OTP, Over Voltage Protection OVP, Short Circuit Protection SCP, Under Voltage Protection UVP |
| Τύπος | ATX, EPS |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Black & Decker |
| 2 σε 1 | Όχι |
| Βάρος | 1 kg, 3 |
| Διάρκεια Χρήσης | 72 min |
| Eco Mode | Όχι |
| Επιπλέον Λειτουργίες | Κατά του Μπερδέματος |
| με Βάση Φόρτισης | Όχι |
| με LED στο πέλμα | Ναι |
| Ψηφιακή οθόνη | Όχι |
| Σπαστός σωλήνας | Όχι |
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| Τροφοδοσία | Επαναφορτιζόμενη |
| Τύπος Μπαταρίας | Ιόντων Λιθίου Li-ion |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Corsair |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 850 W |
| Modularity | Full Modular |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Philips |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 1000 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 27 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Eye Comfort | Ναι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Όχι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Ναι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 21 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Ναι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 180 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, HDMI |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 1 ms |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 2 dB, 28 |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 28 cfm, 59 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1366, 2011, 2011-3, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1500 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Corsair |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 410 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 170 mm |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 120 mm |
| Πρόσθετα | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.2, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 1000 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 23.8 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | USB Hub |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Eye Comfort | Ναι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Ναι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 18 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Όχι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 75 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, HDMI, VGA D-sub |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 5 ms |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Seasonic |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 135 mm |
| Ισχύς | 850 W |
| Modularity | Full Modular |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Adler |
| 2 σε 1 | Ναι |
| Βάρος | 4, 51 kg |
| Διάρκεια Χρήσης | 114 min |
| Eco Mode | Όχι |
| Επιπλέον Λειτουργίες | για Χαλιά, Υγρό Καθάρισμα |
| Extra αξεσουάρ | Ηλεκτροβούρτσα |
| με Βάση Φόρτισης | Όχι |
| με LED στο πέλμα | Ναι |
| Ψηφιακή οθόνη | Όχι |
| Σπαστός σωλήνας | Όχι |
| Τάση Μπαταρίας | 2 V, 25 |
| Τροφοδοσία | Επαναφορτιζόμενη |
| Τύπος Φίλτου | Hepa |
| Τύπος Μπαταρίας | Ιόντων Λιθίου Li-ion |
| Χωρητικότητα Κάδου Στερεών | 600 ml |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | |
| Άνω Θέσεις | 5 |
| Βάθος | 432 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 1 |
| Gaming | Όχι |
| Κάτω Θέσεις | 3 |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 400 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 185 mm |
| Πίσω Θέσεις | 2 |
| Πλαινές Θέσεις | 3 |
| Πλάτος | 305 mm |
| Πρόσθετα | ARGB Lighting |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ATX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Πίσω, Πλάι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 436 mm |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ισχύς | 850 W |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Λευκό |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό