8BitDo8BitDo 2
AmazonAmazon 2
AppleApple 39
ArcticArctic 8
AsusAsus 30
Be QuietBe Quiet 19
BelkinBelkin 4
BenQBenQ 4
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 3
ChieftecChieftec 2
Cooler MasterCooler Master 1
CorsairCorsair 12
DeepcoolDeepcool 28
DellDell 5
ENDORFYENDORFY 2
EnermaxEnermax 1
Fractal DesignFractal Design 2
GarminGarmin 1
GigabyteGigabyte 9
HuaweiHuawei 2
HyperXHyperX 3
JBLJBL 3
KarcherKarcher 11
LenovoLenovo 1
LGLG 2
LogitechLogitech 9
MicrosoftMicrosoft 1
MSIMSI 12
NilfiskNilfisk 1
NZXTNZXT 23
OnePlusOnePlus 2
PhilipsPhilips 8
RazerRazer 7
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 14
SeasonicSeasonic 7
SharkoonSharkoon 7
SonySony 11
ThermaltakeThermaltake 35
ValkyrieValkyrie 4
XiaomiXiaomi 6
XilenceXilence 4
Black & DeckerBlack & Decker 3| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 28, 5 dB |
| Ροή Αέρα Max | 68 cfm |
| Συσκευασία | 3 τμχ |
| Στροφές Ανεμιστήρα Max | 2000 rpm |
| Σύνδεση | 3-Pin, 4-Pin PWM |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρώμα LED | ARGB |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Enermax |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 32, 6 dB |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 79, 8 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1366, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM3/AM3, AM4, AM5, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Valkyrie |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 34 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 75 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1850 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Αναδιπλούμενες Κάψες | Ναι |
| Αντίσταση | 325 ohm |
| Απόκριση Συχνότητας | 20 – 20000 Hz |
| Αποσπώμενο Καλώδιο | Ναι |
| Ασύρματες Συνδέσεις | Bluetooth |
| Βάρος | 192 gr |
| Bluetooth Version | 5.2 |
| Card Reader | Όχι |
| Διάμετρος Κάψας | 30 mm |
| Ευαισθησία | 108 dB |
| Ενσύρματες Συνδέσεις | 2.5mm, 3.5mm |
| Γρήγορη Φόρτιση | Όχι |
| High-Resolution Audio | Ναι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Noise Cancellation | Active, Ενεργή Ακύρωση Θορύβου ANC |
| Περιστρεφόμενες Κάψες | Ναι |
| Ραδιόφωνο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | 2.5mm, 3.5mm, Bluetooth |
| Smart Assistant | Alexa, Google Assistant |
| Τύπος | Over Ear |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματα Ενσύρματα |
| Volume Control | Ναι |
| Χρόνος Φόρτισης | 3, 5 hrs |
| Χρόνος Λειτουργίας | 35 ώρες |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Dell |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 26000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 8 |
| Βάρος | 89 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 125, 2 mm |
| Πλάτος | 61, 7 mm |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 7 |
| RGB Lighting | Ναι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Σύνδεση | RF 2.4GHz, Καλώδιο USB |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο Ενσύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 37, 8 mm |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 6 cfm, 62 |
| Socket | 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 3800 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Valkyrie |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 30, 5 dB |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2150 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sharkoon |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 423 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 6 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Όχι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 350 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 158 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 2 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 205 mm |
| Πρόσθετα | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 485 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 428 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 3 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Όχι |
| Μέγεθος | Micro Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 320 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 165 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 215 mm |
| Πρόσθετα | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | USB 3.2, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 431 mm |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Cooler Master |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 7 cfm, 70 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 1851 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1750 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση | 140 mm |
| Ροή Αέρα Max | 3 cfm, 90 |
| Συσκευασία | 3 τμχ |
| Στροφές Ανεμιστήρα Max | 500 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρώμα LED | ARGB |
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Blaupunkt |
| Ακτίνα Δράσης | 6 m |
| Βάρος | 3, 9 kg |
| Επίπεδο Θορύβου | 80 dB |
| Ισχύς Ονομαστική | 700 W |
| Πέλμα για Κατοικίδια | Όχι |
| Πέλμα για Παρκέ | Όχι |
| Πέλμα για Χαλιά | Όχι |
| Ρύθμιση Ισχύος | Όχι |
| Τύπος | με Σακούλα |
| Χωρητικότητα Κάδου | 2 lt |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Αισθητήρας | Optical |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Εργονομικό | Όχι |
| Πλήκτρα | 6 Κουμπιά |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Trackball | Όχι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Xilence |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 28 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 76 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1366, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1850 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό