8BitDo8BitDo 2
AmazonAmazon 2
AppleApple 39
ArcticArctic 8
AsusAsus 30
Be QuietBe Quiet 19
BelkinBelkin 4
BenQBenQ 4
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 3
ChieftecChieftec 2
Cooler MasterCooler Master 1
CorsairCorsair 12
DeepcoolDeepcool 28
DellDell 5
ENDORFYENDORFY 2
EnermaxEnermax 1
Fractal DesignFractal Design 2
GarminGarmin 1
GigabyteGigabyte 9
HuaweiHuawei 2
HyperXHyperX 3
JBLJBL 3
KarcherKarcher 11
LenovoLenovo 1
LGLG 2
LogitechLogitech 9
MicrosoftMicrosoft 1
MSIMSI 12
NilfiskNilfisk 1
NZXTNZXT 23
OnePlusOnePlus 2
PhilipsPhilips 8
RazerRazer 7
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 14
SeasonicSeasonic 7
SharkoonSharkoon 7
SonySony 11
ThermaltakeThermaltake 35
ValkyrieValkyrie 4
XiaomiXiaomi 6
XilenceXilence 4
Black & DeckerBlack & Decker 3| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 215 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 3 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 320 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 165 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 418 mm |
| Πρόσθετα | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB 3.0 |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 431 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση | 140 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 32, 8 dB |
| Ροή Αέρα Max | 94, 95 cfm |
| Συσκευασία | 2 τμχ |
| Στροφές Ανεμιστήρα Max | 1800 rpm |
| Σύνδεση | 3-Pin, 4-Pin PWM |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρώμα LED | ARGB |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | be-quiet |
| Διάσταση | 140 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 22, 9 dB |
| Ροή Αέρα Max | 56 cfm |
| Συσκευασία | 3 τμχ |
| Στροφές Ανεμιστήρα Max | 1200 rpm |
| Σύνδεση | 3-Pin, 4-Pin PWM |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρώμα LED | ARGB |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Be Quiet |
| Διάσταση | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 30, 9 dB |
| Ροή Αέρα Max | 61, 8 cfm |
| Συσκευασία | 3 τμχ |
| Στροφές Ανεμιστήρα Max | 2100 rpm |
| Σύνδεση | 3-Pin, 4-Pin PWM |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρώμα LED | ARGB |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Samsung |
| GaN | Όχι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Όχι |
| Ισχύς Φόρτισης | 15 W |
| Τεχνολογία Γρήγορης Φόρτισης | Power Delivery |
| Τύπος | Wireless Charging Pad Qi |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υποστηριζόμενες Συσκευές | Smartphone, Smartwatch |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microsoft |
| Συμβατή Κονσόλα | Android, iOS, PC, Xbox One, Xbox Series |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Razer |
| Αντίσταση Ακουστικών | 32 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Surround |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 3 m |
| Συνδεσιμότητα | 3.5 mm |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Razer |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 18000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Βάρος | 60 gr |
| Bundle | Όχι |
| Κουμπί Sniper | Όχι |
| Μήκος | 108 mm |
| Πλάτος | 60 mm |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| RGB Lighting | Όχι |
| Ρύθμιση Βάρους | Όχι |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 38 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Logitech |
| Ασύρματο | Ναι |
| Βάθος | 143, 9 mm |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι |
| με Num Pad | Ναι |
| Πλάτος | 373, 5 mm |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Ναι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Όχι |
| Σύνδεση | USB |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 21, 3 mm |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Βάρος | 7 kg |
| Διάρκεια Χρήσης | 10 min |
| για Ακάρεα | Όχι |
| για Κατοικίδια | Όχι |
| για Χαλιά | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.198-330.0 |
| Solo | Όχι |
| Τάση Μπαταρίας | 2 V, 7 |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Τύπος Μπαταρίας | Ιόντων Λιθίου Li-ion |
| Χωρητικότητα Κάδου Στερεών | 150 ml |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υγρό Καθάρισμα | Όχι |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Belkin |
| GaN | Όχι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Όχι |
| Ισχύς Φόρτισης | 67 W |
| Τεχνολογία Γρήγορης Φόρτισης | Power Delivery |
| Τύπος | Wall Adapter |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υποστηριζόμενες Συσκευές | Smartphone |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | 8BitDo |
| Ασύρματο | Ναι |
| Βάθος | 104 mm |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Numeric |
| Είδος | Αριθμητικό Πληκτρολόγιο |
| με Num Pad | Όχι |
| Πλάτος | 170 mm |
| Πλήκτρα Έντασης Ήχου | Όχι |
| Πλήκτρα Πολυμέσων | Όχι |
| Σύνδεση | Bluetooth, USB |
| Χρήση | για Γραφείο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 45, 5 mm |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Be Quiet |
| Διάσταση | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 25, 5 dB |
| Ροή Αέρα Max | 5 cfm, 51 |
| Συσκευασία | 3 τμχ |
| Στροφές Ανεμιστήρα Max | 1600 rpm |
| Σύνδεση | 3-Pin, 4-Pin PWM |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρώμα LED | ARGB |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 650 W |
| Modularity | Full Wired |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Xiaomi |
| Active Noise Cancellation | Ναι |
| Αντοχή στον Ιδρώτα | Ναι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
| Διπλό Ακουστικό | Ναι |
| Έκδοση Bluetooth | 5.3 |
| Φωνητικός Έλεγχος | Όχι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Hi-Res | Ναι |
| Hybrid Active Noice Cancellation | Ναι |
| Είδος | In-ear |
| LE Audio | Ναι |
| Λειτουργία με Θήκη Φόρτισης | 36 hrs |
| Μείωση Θορύβου Μικροφώνου | Ναι |
| Multipoint Pairing | Ναι |
| Spatial Audio | Ναι |
| Θήκη Φόρτισης | Ναι |
| Χωρίς Καλώδιο | Ναι |
| Χρόνος Λειτουργίας | 5 hrs, 9 |
| Χρώμα | Λευκό |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό