8BitDo8BitDo 8
AcerAcer 1
ADATAADATA 138
AEGAEG 1
AerocoolAerocool 8
AFOXAFOX 30
AlphacoolAlphacool 10
AmazonAmazon 7
AmdAmd 29
AOCAOC 57
AppleApple 216
ArcticArctic 33
AsrockAsrock 134
AsusAsus 404
Be QuietBe Quiet 102
BelkinBelkin 25
BenQBenQ 46
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 34
BRUDERBRUDER 193
ChieftecChieftec 49
Cooler MasterCooler Master 4
CorsairCorsair 63
Creative LabsCreative Labs 2
CrucialCrucial 33
DeepcoolDeepcool 83
DellDell 75
DeWaltDeWalt 5
DJIDJI 4
DreameDreame 3
DysonDyson 9
ENDORFYENDORFY 27
EnermaxEnermax 28
Fractal DesignFractal Design 9
G.SkillG.Skill 100
GainwardGainward 8
GarminGarmin 7
GembirdGembird 2
GigabyteGigabyte 234
GoodRamGoodRam 38
GoProGoPro 1
HonorHonor 13
HPHP 19
HTCHTC 3
HuaweiHuawei 18
HyperXHyperX 17
IiyamaIiyama 24
Inno3DInno3D 21
Insta360Insta360 34
IntensoIntenso 42
JBLJBL 6
KarcherKarcher 97
KingstonKingston 79
KioxiaKioxia 13
LC-PowerLC-Power 4
LegoLego 527
LenovoLenovo 32
LexarLexar 33
LGLG 46
LogitechLogitech 103
MakitaMakita 1
MarshallMarshall 3
MicronMicron 2
MicrosoftMicrosoft 9
MotorolaMotorola 37
MSIMSI 142
NilfiskNilfisk 25
NintendoNintendo 4
NZXTNZXT 54
OnePlusOnePlus 17
OppoOppo 1
PalitPalit 14
PatriotPatriot 66
PhilipsPhilips 78
PlaymobilPlaymobil 80
PNYPNY 35
PowerColorPowerColor 10
QoltecQoltec 2
RazerRazer 25
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 288
SapphireSapphire 19
SeagateSeagate 39
SeasonicSeasonic 27
SennheiserSennheiser 1
SharkoonSharkoon 41
SonySony 61
SparkleSparkle 5
SynologySynology 14
Thermal GrizzlyThermal Grizzly 7
ThermaltakeThermaltake 170
ThrustmasterThrustmaster 27
ToshibaToshiba 3
TracerTracer 4
TranscendTranscend 1
ValkyrieValkyrie 7
WDWD 38
XiaomiXiaomi 68
XilenceXilence 31
YENKEEYENKEE 3
ZotacZotac 26
Black & DeckerBlack & Decker 18| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2023 |
| Ξεκλείδωτος | Ναι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Raptor Lake 14th Gen |
| Μνήμη Cache | 33 MB |
| Οικογένεια | Core i7 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Όχι |
| Πυρήνες | 20 |
| Συμβατό Chipset | B660, B760, H610, H670, H770, Q670, W680, Z690, Z790 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 125 W |
| Threads | 28 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2022 |
| Ξεκλείδωτος | Όχι |
| Μέγιστη Συχνότητα Επεξεργαστή | 2 GHz, 5 |
| Μικροαρχιτεκτονική | Raptor Lake 13th Gen |
| Μνήμη Cache | 30 MB |
| Οικογένεια | Core i7 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Ναι |
| Πυρήνες | 16 |
| Συμβατό Chipset | B660, B760, H610, H670, Q670, Z690, Z790 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 65 W |
| Threads | 24 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Ενσωματωμένα Γραφικά | Intel Graphics |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2025 |
| Ξεκλείδωτος | Όχι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Arrow Lake |
| Μνήμη Cache | 30 MB |
| Οικογένεια | Ultra 7 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Όχι |
| Πυρήνες | 20 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1851 |
| Thermal Design Power TDP | 65 W |
| Threads | 20 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Ενσωματωμένα Γραφικά | Intel UHD Graphics 770 |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2023 |
| Ξεκλείδωτος | Ναι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Raptor Lake 14th Gen |
| Μνήμη Cache | 33 MB |
| Οικογένεια | Core i7 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Όχι |
| Πυρήνες | 20 |
| Συμβατό Chipset | B660, B760, H610, H670, H770, Q670, W680, Z690, Z790 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 125 W |
| Threads | 28 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2023 |
| Ξεκλείδωτος | Ναι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Raptor Lake 14th Gen |
| Μνήμη Cache | 36 MB |
| Οικογένεια | Core i9 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Όχι |
| Πυρήνες | 24 |
| Συμβατό Chipset | B660, B760, H610, H670, H770, Q670, W680, Z690, Z790 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 125 W |
| Threads | 32 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Ενσωματωμένα Γραφικά | Intel UHD Graphics 770 |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2021 |
| Ξεκλείδωτος | Ναι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Alder Lake 12th Gen |
| Μνήμη Cache | 30 MB |
| Οικογένεια | Core i9 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Όχι |
| Πυρήνες | 16 |
| Συμβατό Chipset | B760, Z690 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 125 W |
| Threads | 24 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Ενσωματωμένα Γραφικά | Intel UHD Graphics 770 |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2023 |
| Ξεκλείδωτος | Ναι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Raptor Lake 14th Gen |
| Μνήμη Cache | 36 MB |
| Οικογένεια | Core i9 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Όχι |
| Πυρήνες | 24 |
| Συμβατό Chipset | B660, B760, H610, H770, Q670, W680, Z690, Z790 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 125 W |
| Threads | 32 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Ξεκλείδωτος | Όχι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Arrow Lake |
| Μνήμη Cache | 36 MB |
| Οικογένεια | Ultra 9 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Όχι |
| Πυρήνες | 24 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1851 |
| Thermal Design Power TDP | 125 W |
| Threads | 24 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Ενσωματωμένα Γραφικά | Intel UHD Graphics 770 |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Ξεκλείδωτος | Όχι |
| Μέγιστη Συχνότητα Επεξεργαστή | 5, 8 GHz |
| Μικροαρχιτεκτονική | Raptor Lake 14th Gen |
| Μνήμη Cache | 36 MB |
| Οικογένεια | Core i9 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Ναι |
| Πυρήνες | 24 |
| Συμβατό Chipset | B660, B760, H610, H770, Q670, W680, Z690, Z790 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 219 W |
| Threads | 32 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Ξεκλείδωτος | Όχι |
| Μέγιστη Συχνότητα Επεξεργαστή | 5, 8 GHz |
| Μικροαρχιτεκτονική | Raptor Lake 14th Gen |
| Μνήμη Cache | 36 MB |
| Οικογένεια | Core i9 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Ναι |
| Πυρήνες | 24 |
| Συμβατό Chipset | B660, B760, H610, H770, Q670, W680, Z690, Z790 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 219 W |
| Threads | 32 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Ενσωματωμένα Γραφικά | Intel Graphics |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2025 |
| Ξεκλείδωτος | Όχι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Arrow Lake |
| Μνήμη Cache | 36 MB |
| Οικογένεια | Ultra 9 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Όχι |
| Πυρήνες | 24 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1851 |
| Thermal Design Power TDP | 65 W |
| Threads | 24 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Ενσωματωμένα Γραφικά | Intel UHD Graphics 770 |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Ξεκλείδωτος | Ναι |
| Μέγιστη Συχνότητα Επεξεργαστή | 5, 7 GHz |
| Μικροαρχιτεκτονική | Raptor Lake 14th Gen |
| Μνήμη Cache | 36 MB |
| Οικογένεια | Core i9 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Όχι |
| Πυρήνες | 24 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 150 W |
| Threads | 32 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό