Βλέπετε 41–60 από 117 αποτελέσματαSorted by price: low to high
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Αναδιπλούμενες Κάψες | Όχι |
| Αντίσταση | 32 ohm |
| Απόκριση Συχνότητας | 20 – 20000 Hz |
| Αποσπώμενο Καλώδιο | Ναι |
| Ασύρματες Συνδέσεις | Bluetooth |
| Βάρος | 147 gr |
| Bluetooth Version | 5.2 |
| Card Reader | Όχι |
| Διάμετρος Κάψας | 30 mm |
| Δημοφιλής Σειρά | Sony WH-CH520 |
| Ενσύρματες Συνδέσεις | USB-C |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| High-Resolution Audio | Όχι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Noise Cancellation | Δε διαθέτει |
| Περιστρεφόμενες Κάψες | Ναι |
| Ραδιόφωνο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB-C |
| Smart Assistant | Google Assistant, Siri |
| Τύπος | On Ear |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματα Ενσύρματα |
| Volume Control | Ναι |
| Χρόνος Φόρτισης | 2 hrs |
| Χρόνος Λειτουργίας | 50 ώρες |
| Χρώμα | Ροζ |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Insta360 |
| Είδος | Προστασία Φακού |
| Κωδικός Προϊόντος | CINSBAHH |
| Συμβατότητα | Insta360 |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Insta360 |
| Είδος | Μεταφοράς |
| Insta360 | X5 |
| Συμβατότητα | Insta360 |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Insta360 |
| Κωδικός Προϊόντος | CINSBBMB |
| Συμβατότητα | Insta360 |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Insta360 |
| Είδος | Προστασία Φακού |
| Κωδικός Προϊόντος | CINSBAHC |
| Συμβατότητα | Insta360 |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Insta360 |
| Συμβατότητα | Insta360 |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Insta360 |
| Συμβατότητα | Insta360 |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | JBL |
| Αναδιπλούμενες Κάψες | Όχι |
| Αποσπώμενο Καλώδιο | Ναι |
| Ασύρματες Συνδέσεις | Bluetooth |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Card Reader | Όχι |
| Ευαισθησία | 85 dB |
| Γρήγορη Φόρτιση | Όχι |
| High-Resolution Audio | Όχι |
| Μικρόφωνο | Όχι |
| Noise Cancellation | Δε διαθέτει |
| Περιστρεφόμενες Κάψες | Όχι |
| Ραδιόφωνο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth |
| Τύπος | On Ear |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματα |
| Χρήση | Παιδικά |
| Χρόνος Λειτουργίας | 50 ώρες |
| Χρώμα | Ροζ |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Insta360 |
| GoPro | Max |
| Είδος | Selfie Stick |
| Κωδικός Προϊόντος | CINSAAVV |
| Συμβατότητα | Insta360 |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Xiaomi |
| Ανάλυση | 4K Ultra HD |
| Αποκωδικοποίηση Ήχου | DTS-HD, DTSX |
| Εφαρμογές | Netflix, Spotify, YouTube |
| Έξτρα Λειτουργίες | Miracast |
| Κατασκευαστής | ARM |
| Λειτουργικό | Android |
| Μνήμη Αποθήκευσης | 32 GB |
| RAM | 2 GB |
| Συνδέσεις HDMI | 1 |
| Συνδέσεις USB | 1 |
| Smart Assistant | Google Assistant |
| Σύνδεση | WiFi / Bluetooth |
| Τύπος Συνδέσεων | Bluetooth, USB 2.0 |
| Wi-Fi | Ναι |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Αναδιπλούμενες Κάψες | Ναι |
| Αντίσταση | 48 ohm |
| Απόκριση Συχνότητας | 20 – 20000 Hz |
| Αποσπώμενο Καλώδιο | Ναι |
| Ασύρματες Συνδέσεις | Bluetooth |
| Βάρος | 192 gr |
| Bluetooth Version | 5.2 |
| Card Reader | Όχι |
| Διάμετρος Κάψας | 30 mm |
| Ευαισθησία | 96 dB |
| Ενσύρματες Συνδέσεις | 3.5mm |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| High-Resolution Audio | Ναι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Noise Cancellation | Active, Ενεργή Ακύρωση Θορύβου ANC |
| Περιστρεφόμενες Κάψες | Ναι |
| Ραδιόφωνο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | 3.5mm, Bluetooth |
| Smart Assistant | Alexa, Google Assistant |
| Τύπος | Over Ear |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματα Ενσύρματα |
| Volume Control | Ναι |
| Χρόνος Φόρτισης | 3 hrs |
| Χρόνος Λειτουργίας | 35 ώρες |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Amazon |
| Ανάλυση | 4K Ultra HD |
| Εφαρμογές | Netflix |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi |
| Smart Assistant | Alexa |
| Smart Οικοσύστημα | Alexa |
| Σύνδεση | HDMI |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Αναδιπλούμενες Κάψες | Ναι |
| Αντίσταση | 325 ohm |
| Απόκριση Συχνότητας | 20 – 20000 Hz |
| Αποσπώμενο Καλώδιο | Ναι |
| Ασύρματες Συνδέσεις | Bluetooth |
| Βάρος | 192 gr |
| Bluetooth Version | 5.2 |
| Card Reader | Όχι |
| Διάμετρος Κάψας | 30 mm |
| Ευαισθησία | 108 dB |
| Ενσύρματες Συνδέσεις | 2.5mm, 3.5mm |
| Γρήγορη Φόρτιση | Όχι |
| High-Resolution Audio | Ναι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Noise Cancellation | Active, Ενεργή Ακύρωση Θορύβου ANC |
| Περιστρεφόμενες Κάψες | Ναι |
| Ραδιόφωνο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | 2.5mm, 3.5mm, Bluetooth |
| Smart Assistant | Alexa, Google Assistant |
| Τύπος | Over Ear |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματα Ενσύρματα |
| Volume Control | Ναι |
| Χρόνος Φόρτισης | 3, 5 hrs |
| Χρόνος Λειτουργίας | 35 ώρες |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Αναδιπλούμενες Κάψες | Ναι |
| Αντίσταση | 48 ohm |
| Απόκριση Συχνότητας | 20 – 20000 Hz |
| Αποσπώμενο Καλώδιο | Ναι |
| Ασύρματες Συνδέσεις | Bluetooth |
| Βάρος | 192 gr |
| Bluetooth Version | 5.2 |
| Card Reader | Όχι |
| Διάμετρος Κάψας | 30 mm |
| Ευαισθησία | 96 dB |
| Ενσύρματες Συνδέσεις | 2.5mm, 3.5mm |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| High-Resolution Audio | Ναι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Noise Cancellation | Active, Ενεργή Ακύρωση Θορύβου ANC |
| Περιστρεφόμενες Κάψες | Ναι |
| Ραδιόφωνο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | 2.5mm, 3.5mm, Bluetooth |
| Smart Assistant | Siri |
| Τύπος | Over Ear |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματα Ενσύρματα |
| Volume Control | Ναι |
| Χρόνος Φόρτισης | 3 hrs |
| Χρόνος Λειτουργίας | 35 ώρες |
| Χρώμα | Μπλε |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Insta360 |
| Είδος | Προστασίας |
| Insta360 | Ace Pro |
| Συμβατότητα | Insta360 |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Amazon |
| Ενσωματωμένη Κάμερα | Όχι |
| Ηχείο | Ναι |
| Kit | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | B09L58QFKY |
| Μικρόφωνο | Όχι |
| Οθόνη | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, Wi-Fi |
| Smart Οικοσύστημα | Alexa |
| Χρώμα | Μπλε |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Insta360 |
| Είδος | Προστασίας |
| Insta360 | X4 |
| Συμβατότητα | Insta360 |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Insta360 |
| Συμβατότητα | Insta360 |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό