Βλέπετε 61–80 από 117 αποτελέσματαSorted by price: low to high
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Amazon |
| Αριθμός Ηχείων | 1 |
| Ενσωματωμένη Κάμερα | Ναι |
| Ηχείο | Ναι |
| Kit | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | B09B2QTGFY |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Οθόνη | Ναι |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, Wi-Fi |
| Smart Οικοσύστημα | Alexa |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | JBL |
| Αναδιπλούμενες Κάψες | Ναι |
| Αντίσταση | 32 ohm |
| Αποσπώμενο Καλώδιο | Ναι |
| Ασύρματες Συνδέσεις | Bluetooth |
| Βάρος | 450 gr |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Card Reader | Όχι |
| Διάμετρος Κάψας | 32 mm |
| Ευαισθησία | 98 dB |
| Ενσύρματες Συνδέσεις | 3.5mm |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| High-Resolution Audio | Ναι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Noise Cancellation | Active, Ενεργή Ακύρωση Θορύβου ANC |
| Περιστρεφόμενες Κάψες | Ναι |
| Ραδιόφωνο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | 3.5mm, Bluetooth |
| Smart Assistant | Alexa |
| Τύπος | Over Ear |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματα Ενσύρματα |
| Volume Control | Ναι |
| Χρόνος Λειτουργίας | 65 ώρες |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Insta360 |
| Κωδικός Προϊόντος | CINSBBMM |
| Συμβατότητα | Insta360 |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Marshall |
| Αναδιπλούμενες Κάψες | Όχι |
| Αντίσταση | 32 ohm |
| Απόκριση Συχνότητας | 20 – 20000 Hz |
| Αποσπώμενο Καλώδιο | Ναι |
| Ασύρματες Συνδέσεις | Bluetooth |
| Βάρος | 186 gr |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Card Reader | Όχι |
| Διάμετρος Κάψας | 40 mm |
| Ευαισθησία | 106 dB |
| Ενσύρματες Συνδέσεις | 3.5mm |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| High-Resolution Audio | Ναι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Noise Cancellation | Δε διαθέτει |
| Περιστρεφόμενες Κάψες | Όχι |
| Ραδιόφωνο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | 3.5mm, Bluetooth |
| Τύπος | On Ear |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματα Ενσύρματα |
| Volume Control | Ναι |
| Χρόνος Φόρτισης | 3 hrs |
| Χρόνος Λειτουργίας | 100 ώρες |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Amazon |
| Ενσωματωμένη Κάμερα | Όχι |
| Ηχείο | Ναι |
| Kit | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | B09B9CD1YB |
| Μικρόφωνο | Όχι |
| Οθόνη | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, Wi-Fi |
| Smart Οικοσύστημα | Alexa |
| Χρώμα | Μπλε |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Amazon |
| Αριθμός Ηχείων | 1 |
| Ενσωματωμένη Κάμερα | Όχι |
| Ηχείο | Ναι |
| Kit | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | B0C2RSK776 |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Οθόνη | Ναι |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, Wi-Fi |
| Smart Οικοσύστημα | Alexa |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | JBL |
| Αναδιπλούμενες Κάψες | Ναι |
| Αποσπώμενο Καλώδιο | Ναι |
| Ασύρματες Συνδέσεις | Bluetooth |
| Βάρος | 174 gr |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Card Reader | Όχι |
| Διάμετρος Κάψας | 32 mm |
| Ευαισθησία | 98 dB |
| Ενσύρματες Συνδέσεις | 3.5mm |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| High-Resolution Audio | Όχι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Noise Cancellation | Active, Ενεργή Ακύρωση Θορύβου ANC |
| Περιστρεφόμενες Κάψες | Ναι |
| Ραδιόφωνο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | 3.5mm, Bluetooth |
| Τύπος | Over Ear |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματα Ενσύρματα |
| Volume Control | Ναι |
| Χρόνος Λειτουργίας | 65 ώρες |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Marshall |
| Αναδιπλούμενες Κάψες | Όχι |
| Αντίσταση | 32 ohm |
| Απόκριση Συχνότητας | 20 – 20000 Hz |
| Αποσπώμενο Καλώδιο | Ναι |
| Ασύρματες Συνδέσεις | Bluetooth |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Card Reader | Όχι |
| Διάμετρος Κάψας | 40 mm |
| Ευαισθησία | 106 dB |
| Ενσύρματες Συνδέσεις | 3.5mm |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| High-Resolution Audio | Όχι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Noise Cancellation | Δε διαθέτει |
| Περιστρεφόμενες Κάψες | Όχι |
| Ραδιόφωνο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | 3.5mm, Bluetooth |
| Τύπος | On Ear |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματα Ενσύρματα |
| Volume Control | Ναι |
| Χρόνος Λειτουργίας | 100 ώρες |
| Χρώμα | Καφέ |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Marshall |
| Αναδιπλούμενες Κάψες | Ναι |
| Αντίσταση | 32 ohm |
| Απόκριση Συχνότητας | 20 – 20000 Hz |
| Αποσπώμενο Καλώδιο | Ναι |
| Ασύρματες Συνδέσεις | Bluetooth |
| Βάρος | 186 gr |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Card Reader | Όχι |
| Διάμετρος Κάψας | 40 mm |
| Ευαισθησία | 106 dB |
| Ενσύρματες Συνδέσεις | 3.5mm |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| High-Resolution Audio | Ναι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Noise Cancellation | Δε διαθέτει |
| Περιστρεφόμενες Κάψες | Όχι |
| Ραδιόφωνο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | 3.5mm, Bluetooth |
| Τύπος | On Ear |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματα Ενσύρματα |
| Volume Control | Ναι |
| Χρόνος Φόρτισης | 3 hrs |
| Χρόνος Λειτουργίας | 100 ώρες |
| Χρώμα | Μπλε |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Insta360 |
| Κωδικός Προϊόντος | CINSAAXC/1 |
| Συμβατότητα | Insta360 |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Αναδιπλούμενες Κάψες | Ναι |
| Αντίσταση | 32 ohm |
| Απόκριση Συχνότητας | 20 – 20000 Hz |
| Αποσπώμενο Καλώδιο | Ναι |
| Ασύρματες Συνδέσεις | Bluetooth |
| Bluetooth Version | 5.2 |
| Card Reader | Όχι |
| Διάμετρος Κάψας | 40 mm |
| Ευαισθησία | 110 dB |
| Ενσύρματες Συνδέσεις | 3.5mm |
| Γρήγορη Φόρτιση | Όχι |
| High-Resolution Audio | Ναι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Noise Cancellation | Active, Ενεργή Ακύρωση Θορύβου ANC |
| Περιστρεφόμενες Κάψες | Ναι |
| Ραδιόφωνο | Όχι |
| Συνδεσιμότητα | 3.5mm, Bluetooth |
| Smart Assistant | Alexa, Siri |
| Τύπος | Over Ear |
| Τύπος Σύνδεσης | Ασύρματα Ενσύρματα |
| Volume Control | Ναι |
| Χρόνος Φόρτισης | 3, 5 hrs |
| Χρόνος Λειτουργίας | 30 ώρες |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | AUTEL |
| Είδος | Drone |
| Κωδικός Προϊόντος | 102001177 |
| Τύπος Μπαταρίας | Πολυμερών Λιθίου Li-Po |
| Voltage | 11, 3 V |
| Χωρητικότητα | 6175 mAh |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Insta360 |
| Είδος | Προστασίας |
| Insta360 | X4 |
| Συμβατότητα | Insta360 |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Sony |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Noise Canceling MIC, Ασύρματο |
| Μήκος Καλωδίου | 10 m |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth |
| Τύπος | On Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Αποσπώμενο, Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Insta360 |
| Συμβατότητα | Insta360 |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Harman Kardon |
| AirPlay | Όχι |
| Ασύρματη Σύνδεση | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Βάρος gr | 3360 gr |
| Βάθος | 30 cm |
| Ενσύρματη Σύνδεση | AUX / 3.5mm |
| Φόρτιση μέσω USB | Ναι |
| Φωτισμός LED | Όχι |
| Hands Free | Όχι |
| Ισχύς RMS | 60 W |
| Κανάλια | 4.0 Channel |
| Πιστοποίηση Προστασίας | Δε Διαθέτει |
| Πλάτος | 16, 4 cm |
| Ραδιόφωνο | Όχι |
| Σύνδεση Stereo TWS | Όχι |
| Ώρες Λειτουργίας max | 6 ώρες |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 27, 5 cm |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Harman Kardon |
| AirPlay | Όχι |
| Ασύρματη Σύνδεση | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Βάρος gr | 3360 gr |
| Βάθος | 30 cm |
| Ενσύρματη Σύνδεση | AUX / 3.5mm |
| Φόρτιση μέσω USB | Ναι |
| Φωτισμός LED | Όχι |
| Hands Free | Όχι |
| Ισχύς RMS | 60 W |
| Κανάλια | 4.0 Channel |
| Πιστοποίηση Προστασίας | Δε Διαθέτει |
| Πλάτος | 16, 4 cm |
| Ραδιόφωνο | Όχι |
| Σύνδεση Stereo TWS | Όχι |
| Ώρες Λειτουργίας max | 6 ώρες |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 27, 5 cm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Apple |
| Ανάλυση | 4K Ultra HD |
| Αποκωδικοποίηση Ήχου | Dolby Atmos |
| Εφαρμογές | YouTube |
| Έξτρα Λειτουργίες | HDR |
| Λειτουργικό | tvOS |
| Μνήμη Αποθήκευσης | 128 GB |
| Μοντέλο | A15 |
| Συνδέσεις HDMI | 1 |
| Συνδέσεις USB | |
| Smart Assistant | Siri |
| Smart Οικοσύστημα | Apple HomeKit |
| Σύνδεση | WiFi / Ethernet / Bluetooth |
| Τύπος Συνδέσεων | Bluetooth |
| Wi-Fi | Ναι |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό