Adata DDR5 με Module για Laptop Κωδικός GD5S5600732G-SMI
MPN: GD5S5600732G-SMIEAN: 4711085948823 Κωδικός προϊόντος: STR4711085948823 Κατηγορία:
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
  • * Επιστροφές εντός 14 ημερών
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
27 Άτομα που παρακολουθούν αυτό το προϊόν τώρα!
Περιγραφή
Τύπος μνήμης: DDR5 SDRAM
Πρότυπο: DDR5-5600 (PC5-44800)
Σειρά: Gold
Χωρητικότητα: 32 GB
Ποσότητα: 1 τεμάχιο
Μορφή: SO-DIMM
Αριθμός ακίδων: 262
CAS latency (CL): 46
Χρόνος προφόρτωσης RAS (tRP): 45
Αποτελεσματική συχνότητα: 5600 MHz
Φυσική συχνότητα: 2800 MHz
Τάση: 1.1 V