421,71 €
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
Δροσίστε τα πάντα με τον ROG Ryujin III. Η ευρύχωρη οθόνη LCD 3,5 ιντσών εμφανίζει ζωντανά στατιστικά συστήματος ή προσαρμοσμένα έργα τέχνης και κινούμενα GIF. Κάτω από αυτήν, ένας ενσωματωμένος ανεμιστήρας αναβαθμισμένος με την τεχνολογία Axial-tech βελτιώνει τη θερμοκρασία VRM της μητρικής έως και 35 βαθμούς Κελσίου, ενώ μια αντλία 8ης γενιάς Asetek και η ψυχρή πλάκα συνεργάζονται για να προσφέρουν ακόμη πιο χαμηλές θερμοκρασίες CPU. Το υγρό διέρχεται μέσω μακριών πλεγμένων σωληνώσεων και ψύχεται από έναν ραδιοψυκτήρα υψηλότερης χωρητικότητας και τρεις φημισμένα αθόρυβους ανεμιστήρες 120 mm Noctua.
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
|---|---|
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 29, 7 dB |
| Φωτισμός | Δεν Διαθέτει |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 6 cfm, 71 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό