Διαθέσιμο από 4 έως 10 ημέρες
Blackview MP100 Pro Mini PC — Έκδοση i5-12450H
Ισχυρό compact mini PC με Intel 12ης γενιάς i5, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Pro. Αυτό το mini PC προσφέρει ομαλή απόδοση και πολυδιεργασία σε συμπαγές μέγεθος, ιδανικό για:
Γραφειακές εργασίες
Παρακολούθηση περιεχομένου σε UHD ανάλυση
Casual gaming
Κύρια χαρακτηριστικά:
Intel 12ης γενιάς Core i5-12450H (8 πυρήνες: 4 Performance + 4 Efficiency) με μέγιστη συχνότητα turbo έως 4.4 GHz
16GB DDR4 RAM (3200 MHz, dual channel) για άμεση ανταπόκριση
512GB M.2 NVMe SSD PCIe 4.0 για γρήγορη αποθήκευση και δυνατότητα επέκτασης σε δεύτερη θύρα M.2
Intel Iris Xe Graphics για εξαιρετική ποιότητα εικόνας 4K UHD
Υποστήριξη τριπλής οθόνης 4K με δυνατότητα σύνδεσης έως τρεις οθόνες 4K μέσω HDMI 2.0, DisplayPort 1.4 και USB-C
Αθόρυβο σύστημα ψύξης 5-σε-1 με αποτελεσματική διαχείριση θερμότητας
| Card Reader | Όχι |
|---|---|
| Επεξεργαστής | i5 12450H |
| Γενιά | Alder Lake 12th Gen |
| Γενιά Wi-Fi | WiFi 6 |
| HDMI 2.1 | Όχι |
| Κατασκευαστής | Intel |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Μέγεθος | 16 GB |
| Μοντέλο | 12450H |
| Οικογένεια | Core i5 |
| Συχνότητα | 1, 5 GHz |
| Τύπος Επεξεργαστή | Υψηλών Επιδόσεων |
| Χωρητικότητα | 512 GB |
| Υποστήριξη NPU | Όχι |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό