1.203,20 €
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
H DJI εξελίσει εξελίσει το Avata με το νέο μοντέλο Avata 2 το οποίο εξοπλίζει με 4K HDR @60fps 10-bit video και μπαταρία που διαρκεί για 23 λεπτά πτήσης.
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | DJI |
| Ανάλυση Φωτογραφίας | 12 MP |
|---|---|
| Ανάλυση Video | Ultra HD 4K |
| Εμβέλεια Χειρισμού | 13000 m |
| Frame Rate | 4K 60fps |
| Functions | 360 Flip Stunt, FPV Flight, FPV Goggles Compatible, Return to Home |
| Κάμερα | Ναι |
| Kit | Fly More Combo – Three Batteries |
| Κωδικός Προϊόντος | CP.FP.00000151.01 |
| Μέγιστος Χρόνος Πτήσης | 23 min |
| Mini Drones | Όχι |
| Model | DJI Avata 2 |
| Μοντέλο Χειριστηρίου | DJI RC Motion 3 |
| Μπαταρία | 2150 mAh |
| Παιδικό | Όχι |
| Σετ με Γυαλιά First Person View | Ναι |
| Συσκευασία με Χειριστήριο | Ναι |
| Σύνδεση με Κινητό / Tablet | Ναι |
| Υποβρύχιο | Όχι |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό