197,68 €
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
Το smartwatch Google Pixel Watch διαθέτει στρογγυλή σχεδίαση με θόλο και νέα εμπειρία με το Wear OS by Google. Μείνετε ενημερωμένοι για τη δραστηριότητα, τις θερμίδες που καίτε και πολλά άλλα με την παρακολούθηση δραστηριότητας Fitbit.
| Αισθητήρες | GPS, Αλτίμετρο, Γυροσκόπιο, Επιταχυνσιόμετρο, Καρδιακών Παλμών, Οξύμετρο, Πυξίδα |
|---|---|
| Ανάλυση Οθόνης | 450×450 pixels |
| Αυτονομία Μπαταρίας | 1 ημέρες |
| Βάρος | 36 gr |
| Δυνατότητες | Δόνηση, Ηχείο, Μικρόφωνο |
| Εσωτερική Μνήμη Αποθήκευσης | 32 GB |
| Λειτουργίες | SMS, Ειδοποίηση Εφαρμογών |
| Λουράκι | Σιλικόνης |
| Μέγεθος | 41 mm |
| Μέγεθος Οθόνης | 1, 2 |
| MIL-STD-810 | Όχι |
| Οθόνη Αφής | Ναι |
| Συμβατό Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Smart Assistant | Google Assistant |
| Τύπος Διασύνδεσης | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Τύπος Οθόνης | AMOLED |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 294 mAh |
| Χρήση | Διάφορα Αθλήματα/Γυμναστήριο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό Κάσας | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό