448,02 €
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
Προϊόν: Inno3D GeForce RTX 3050 Twin X2 OC
Οικογένεια επεξεργαστών γραφικών: NVIDIA
Επεξεργαστής γραφικών: GeForce RTX 3050
Συχνότητα επεξεργαστή: 1552 MHz
Διακριτή κάρτα μνήμης προσαρμογέα γραφικών: 8 GB
Τύπος μνήμης προσαρμογέα γραφικών: GDDR6
Αγωγός μνήμης: 128 bit
Μέγιστη ανάλυση: 7680 x 4320 εικονοστοιχεία
Έκδοση DirectX: 12 Ultimate
Έκδοση OpenGL: 4.6
Δίαυλος PCI: PCI Express 4.0
Τύπος ψύξης: Ενεργός
Αριθμός ανεμιστήρων: 2
Χρώμα φωτισμού: Λευκός
Πυρήνες CUDA: 2560
Ρυθμός ρολογιού ώθησης επεξεργαστή (λειτουργία OC): 1792 MHz
Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων: 14 Gbit/s
Εύρος ζώνης μνήμης (max): 224 GB/s
Ποσότητα θυρών HDMI: 1
Ποσότητα θυρών DVI-D: 1
Πλήθος θυρών διασύνδεσης προβολής DisplayPorts: 1
Έκδοση HDMI: 2.1
Έκδοση DisplayPort: 1.4a
Ελάχιστη παροχή ισχύος συστήματος: 450W
Συμπληρωματικές υποδοχές τροφοδοσίας: 1x 6-pin
Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα: Windows 10, FreeBSD
Βάθος: 222 mm
Ύψος: 120 mm
Τύπος συσκευασίας: Box
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Inno3D |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Άλλα Ports | DVI-D |
|---|---|
| Chipset Model | GeForce RTX 3050 |
| Cuda Cores | 2560 |
| DisplayPort | 3 |
| Dual Link DVI | Όχι |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | OverClocked, Αερόψυκτη |
| Ελάχιστη Ισχύς Τροφοδοτικού | 450 W |
| HDMI | 1 |
| Interface | PCI Express x8 4.0 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Nvidia |
| Κωδικός Προϊόντος | N30502-08D6X-1711VA41 |
| Μέγιστη Ανάλυση | 7680×4320 pixels |
| Memory bus | 128 bit |
| Μήκος | 240 mm |
| Μνήμη | 8GB, GDDR6 |
| Power Connectors | 8-pin |
| Συνδεσιμότητα | DisplayPort, HDMI |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή Base Clock | 1552 MHz |
| Τεχνολογία Παράλληλης Επεξεργασίας | Δεν Υποστηρίζει |
| Τύπος Μνήμης | GDDR6 |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Χρήση | Gaming |
| Ύψος | 120 mm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό