689,92 €
Διαθέσιμο από 4 έως 10 ημέρες
Διαθέσιμο από 4 έως 10 ημέρες
Η Insta360 X5 ανεβάζει τον πήχη σε σχέση με την ήδη εντυπωσιακή X4 , προσφέροντας κορυφαία ποιότητα εικόνας και επαγγελματικά χαρακτηριστικά που ξεχωρίζουν. Με μεγαλύτερους αισθητήρες 1/1.28" και δυνατότητα λήψης σε 8K με εξαιρετική λεπτομέρεια , η X5 αποτυπώνει τις σκηνές σου με εντυπωσιακή καθαρότητα και φυσικότητα – ακόμη και σε χαμηλό φωτισμό, χάρη στη νέα λειτουργία PureVideo AI .
Σε σχέση με την X4, η X5 διαθέτει αφαιρούμενους φακούς , βελτιωμένη καταγραφή ήχου με προστασία από τον άνεμο, και ακόμη μεγαλύτερη αυτονομία, ιδανική για πολύωρες λήψεις. Αν και η X4 παραμένει εξαιρετική επιλογή με ανάλυση 8K και κορυφαία σταθεροποίηση για καθημερινούς δημιουργούς, η X5 απευθύνεται σε όσους ζητούν το απόλυτο : επαγγελματική ποιότητα, μέγιστη ευελιξία και τεχνολογία αιχμής σε κάθε λήψη.
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Insta360 |
| Ανάλυση Αισθητήρα Φωτογραφίας | 72 MP |
|---|---|
| Ανάλυση Video | 1080p 120fps, 2.7K 60fps, 4K 60fps, 5.7K 30fps, 8K 30fps |
| Ασύρματη Προβολή σε Κινητό/Tablet | Όχι |
| Διάρκεια Μπαταρίας | 88 min |
| Δυνατότητες | Λήψη Φωτογραφίας, Σταθεροποιητής Εικόνας |
| Κάρτα Μνήμης | Ναι |
| Προτεινόμενη Χρήση | Επαγγελματική |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, Wi-Fi |
| Τύπος Λήψης | 8K |
| Τύπος Οθόνης | Απλή Οθόνη |
| Video Format | AVC, HVEC, MP4 H.264, MP4 H.265 |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 2400 mAh |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υποστήριξη Kαρτών | microSD, microSDHC, microSDXC |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό