MPN: HAT5300-12TEAN: 4711174724130 Κωδικός προϊόντος: STR4711174724130 Κατηγορία:
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
  • * Επιστροφές εντός 14 ημερών
Διαθέσιμο από 7 έως 12 ημέρες
16 Άτομα που παρακολουθούν αυτό το προϊόν τώρα!
Περιγραφή
Χαρακτηριστικά
Μέγεθος σκληρού δίσκου: 3.5"
Εσωτερική μονάδα σκληρού δίσκου: 12000GB
Ταχύτητα μονάδας σκληρού δίσκου: 7200RPM
Τυπική συνδεσιμότητα: Serial ATA III
Τύπος: HDD
Εξάρτημα για: NAS
Μέγεθος προσωρινής αποθήκευσης μονάδας αποθήκευσης: 256MB
Ταχύτητα μεταφοράς διεπαφής σκληρού δίσκου: 6Gbit/s
Ρυθμός μετάδοσης κίνησης σκληρού δίσκου: 242MiB/s
Λειτουργία 24/7: ΝΑΙ
Όριο ποσοστού φόρτου εργασίας: 550TB/έτος
Μέσος χρόνος αποτυχίας (MTTF): 2500000h
Κατανάλωση ισχύος (ανάγνωση): 7.83W
Κατανάλωση ισχύος (σε αδράνεια): 4.25W
Λειτουργική ισχύς: 5 / 12V
Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: 5 – 60°C
Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης: -40 – 70°C
Εύρος υγρασίας λειτουργίας: 5 – 90%
Υγρασία μη λειτουργίας: 5 – 95%
Δόνηση σε λειτουργία: 0.75G
Δόνηση εκτός λειτουργίας: 3G
Ύψος λειτουργίας: -305 – 3048m
Ύψος μη λειτουργίας: -305 – 12192m
Κραδασμός σε λειτουργία: 70G
Κραδασμός εκτός λειτουργίας: 250G
Πιστοποιητικά βιωσιμότητας: CE, RoHS
Πλάτος: 101.85mm
Ύψος: 26.1mm
Βάθος: 147mm