0,00 €
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
| Αισθητήρες | Accelerometer, Face ID, Light Sensor, Proximity, Γυροσκόπιο, Πυξίδα |
|---|---|
| Ανάλυση | 2400 x 1080 pixels |
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
| Βάρος | 201, 8 gr |
| Βίντεο Πίσω Κάμερας | 1080p 30fps, 1080p 60fps, 4K 30fps, 720p 30fps |
| Card Slot | Ναι |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Στο Πλάι |
| Definition | Full HD |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 4G |
| Φακοί Πίσω Κάμερας | Macro 2MP, Αισθητήρας Βάθους 2MP, Ευρυγώνιος 108MP, Υπερευρυγώνιος 8MP |
| Φακοί Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 16MP |
| Flash Πίσω Κάμερας | Ναι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ισχύς Βασικού Επεξεργαστή | 2.3 GHz |
| Ισχύς Φόρτισης | 67 W |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Μέγεθος | 6, 67 |
| Μήκος | 164, 2 mm |
| Μοντέλο | Redmi Note 12 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Snapdragon 732G |
| NFC | Ναι |
| Πάχος | 1 mm, 8 |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Θήκη Προστασίας, Καλώδιο Φόρτισης |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 26 |
| Πίσω Κάμερα | Τετραπλή |
| Πλάτος | 1 mm, 76 |
| RAM | 8 GB |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 120 Hz |
| SIM | Dual |
| Συνδεσιμότητα | 3.5mm Jack, Bluetooth, USB-C, Wi-Fi |
| Τύπος Κινητού | SmartPhone |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής Touch screen |
| Χωρητικότητα | 256 GB, 5000 mAh |
| Χρώμα | Λευκό |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό