AlphacoolAlphacool 5
ArcticArctic 12
AsrockAsrock 20
AsusAsus 76
Be QuietBe Quiet 8
ChieftecChieftec 1
Cooler MasterCooler Master 1
CorsairCorsair 5
DeepcoolDeepcool 19
ENDORFYENDORFY 6
EnermaxEnermax 13
GigabyteGigabyte 36
INTELINTEL 21
MSIMSI 28
NZXTNZXT 17
SharkoonSharkoon 5
ThermaltakeThermaltake 41
ValkyrieValkyrie 6| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel B760 |
| PCI Express x16 5.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 2.0, 5 θύρες USB 3.2 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 1 θύρα USB 3.2 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 3 |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4400OC, 4800, 4800OC, 5200OC, 5600OC, 6000OC, 6400OC, 6800OC, 7000OC, 7200OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 3 Θύρες PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Ναι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake, Raptor Lake |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | NZXT |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 140 mm |
| Φωτισμός | Δεν Διαθέτει |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 68 cfm, 99 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, AM4, AM5, TR4, TRX4 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1500 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2022 |
| Ξεκλείδωτος | Όχι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Alder Lake 12th Gen |
| Μνήμη Cache | 18 MB |
| Οικογένεια | Core i5 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Ναι |
| Πυρήνες | 6 |
| Συμβατό Chipset | B760, Z690 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 65 W |
| Threads | 12 |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel B760 |
| PCI Express x16 4.0 | 3 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 3.2, 4 θύρες USB 2.0 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 2 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4800, 5000, 5200, 5400, 5600, 5800OC, 6000OC, 6200OC, 6400OC, 6600OC, 6800OC, 7000OC, 7200OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 2 Θύρες PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Ναι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake, Raptor Lake |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | Intel |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 05 cfm, 57 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 36 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 38 cfm, 70 |
| Socket | 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2200 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 68 cfm |
| Socket | 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | fractal-design |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 2 dB, 33 |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 56 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1366, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Celeron Quad Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Quad Core |
| Μοντέλο | Intel Z790 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 2.0, 5 θύρες USB 3.2 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 1 θύρα USB 3.2 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 3 |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4400, 4800, 5200, 5400, 5600 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 3 Θύρες PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake, Raptor Lake |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel B760 |
| PCI Express x16 4.0 | 2 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 3.2, 4 θύρες USB 2.0 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 2 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4800, 5000, 5200, 5400, 5600, 5800OC, 6000OC, 6200OC, 6400OC, 6600OC, 6800OC, 7000OC, 7200OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 2 Θύρες PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake, Raptor Lake |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | Intel |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | cooler-master |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 25 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Pump Display | Ναι |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 3400 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 4x DDR4 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel B760 |
| PCI Express x16 3.0 | 1 Slot |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 4 θύρες USB 2.0, 4 θύρες USB 3.1 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 1 θύρα USB 3.2 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 2 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 2133, 2400, 2666, 2933, 3000, 3200, 3300OC, 3333OC, 3400OC, 3466OC, 3600OC, 3666OC, 3733OC, 3800OC, 3866OC, 4000, 4133OC, 4266OC, 4300OC, 4400, 4500OC, 4600OC, 4700OC, 4800, 4933OC, 5000, 5100OC, 5333OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 2 Θύρες PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR4 |
| WiFi/Bluetooth | Ναι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake, Raptor Lake |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 5.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel B760 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 2.0, 2 θύρες USB 3.0 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 1 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI, VGA |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4800, 5000, 5200, 5400, 5600, 5800OC, 6000OC, 6200OC |
| Τύπος | Server |
| Τύπος M.2 | 1 Θύρα PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake, Raptor Lake |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 140 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 34, 7 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 32 cfm, 84 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1800 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Επιπλέον Συνδέσεις Ήχου | Optical S/PDIF |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | Clear CMOS button |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel B760 |
| PCI Express x16 5.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 3 θύρες USB 3.2, 4 θύρες USB 2.0 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 1 θύρα USB 3.2 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 3 |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4800, 5000, 5200, 5400, 5600, 5800OC, 6000OC, 6200OC, 6400OC, 6600OC, 6800OC, 7000OC, 7200OC, 7400OC, 7600OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 3 Θύρες PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake, Raptor Lake |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 37, 8 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Pump Display | Ναι |
| Ροή Αέρα | 29 cfm, 85 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 1851, 2011, 2011-3, 2066, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2500 rpm |
| Thermal Design Power TDP | 365 W |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel Z790 |
| PCI Express x16 5.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 2.0, 5 θύρες USB 3.2 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 1 θύρα USB 3.2 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 3 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4000, 4800, 5200OC, 5400OC, 5600OC, 5800OC, 6000OC, 6200OC, 6400OC, 6600OC, 6800OC, 7000OC, 7200OC, 7400OC, 7600OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 3 Θύρες PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Ναι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake, Raptor Lake |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 36 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 38 cfm, 70 |
| Socket | 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2200 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό