AlphacoolAlphacool 5
ArcticArctic 12
AsrockAsrock 20
AsusAsus 76
Be QuietBe Quiet 8
ChieftecChieftec 1
Cooler MasterCooler Master 1
CorsairCorsair 5
DeepcoolDeepcool 19
ENDORFYENDORFY 6
EnermaxEnermax 13
GigabyteGigabyte 36
INTELINTEL 21
MSIMSI 28
NZXTNZXT 17
SharkoonSharkoon 5
ThermaltakeThermaltake 41
ValkyrieValkyrie 6| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2023 |
| Ξεκλείδωτος | Ναι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Raptor Lake 14th Gen |
| Μνήμη Cache | 36 MB |
| Οικογένεια | Core i9 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Όχι |
| Πυρήνες | 24 |
| Συμβατό Chipset | B660, B760, H610, H670, H770, Q670, W680, Z690, Z790 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 125 W |
| Threads | 32 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 39, 6 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Pump Display | Ναι |
| Ροή Αέρα | 44 cfm, 71 |
| Socket | 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 3200 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Ενσωματωμένα Γραφικά | Intel UHD Graphics 770 |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2023 |
| Ξεκλείδωτος | Ναι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Raptor Lake 14th Gen |
| Μνήμη Cache | 36 MB |
| Οικογένεια | Core i9 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Όχι |
| Πυρήνες | 24 |
| Συμβατό Chipset | B660, B760, H610, H770, Q670, W680, Z690, Z790 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 125 W |
| Threads | 32 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Xeon |
| Μοντέλο | Intel C266 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| PCI Express x16 5.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 3 θύρες USB 3.2 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 3 θύρες USB 3.2 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 8 Port |
| Συνδέσεις με Οθόνη | VGA |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4000, 4400 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Ξεκλείδωτος | Όχι |
| Μέγιστη Συχνότητα Επεξεργαστή | 5, 8 GHz |
| Μικροαρχιτεκτονική | Raptor Lake 14th Gen |
| Μνήμη Cache | 36 MB |
| Οικογένεια | Core i9 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Ναι |
| Πυρήνες | 24 |
| Συμβατό Chipset | B660, B760, H610, H770, Q670, W680, Z690, Z790 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 219 W |
| Threads | 32 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Ενσωματωμένα Γραφικά | Intel UHD Graphics 770 |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Ξεκλείδωτος | Όχι |
| Μέγιστη Συχνότητα Επεξεργαστή | 5, 8 GHz |
| Μικροαρχιτεκτονική | Raptor Lake 14th Gen |
| Μνήμη Cache | 36 MB |
| Οικογένεια | Core i9 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Ναι |
| Πυρήνες | 24 |
| Συμβατό Chipset | B660, B760, H610, H770, Q670, W680, Z690, Z790 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 219 W |
| Threads | 32 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ethernet LAN | 2 |
| Μέγεθος | ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Xeon |
| Μοντέλο | Intel C262 |
| PCI Express x16 5.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 2 θύρες USB 2.0, 4 θύρες USB 3.2 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 8 Port |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | VGA |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4000 |
| Τύπος | Server |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Όχι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Raptor Lake |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | Intel |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Ενσωματωμένα Γραφικά | Intel UHD Graphics 770 |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Ξεκλείδωτος | Ναι |
| Μέγιστη Συχνότητα Επεξεργαστή | 5, 7 GHz |
| Μικροαρχιτεκτονική | Raptor Lake 14th Gen |
| Μνήμη Cache | 36 MB |
| Οικογένεια | Core i9 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Όχι |
| Πυρήνες | 24 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 150 W |
| Threads | 32 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό