8BitDo8BitDo 2
AmazonAmazon 2
AppleApple 41
ArcticArctic 8
AsusAsus 30
Be QuietBe Quiet 19
BelkinBelkin 4
BenQBenQ 4
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 3
ChieftecChieftec 2
Cooler MasterCooler Master 1
CorsairCorsair 12
DeepcoolDeepcool 28
DellDell 5
ENDORFYENDORFY 2
EnermaxEnermax 1
Fractal DesignFractal Design 2
GarminGarmin 1
GigabyteGigabyte 9
HuaweiHuawei 2
HyperXHyperX 3
JBLJBL 3
KarcherKarcher 11
LenovoLenovo 1
LGLG 2
LogitechLogitech 9
MicrosoftMicrosoft 1
MSIMSI 12
NilfiskNilfisk 1
NZXTNZXT 23
OnePlusOnePlus 2
PhilipsPhilips 8
RazerRazer 7
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 14
SeasonicSeasonic 7
SharkoonSharkoon 7
SonySony 11
ThermaltakeThermaltake 35
ValkyrieValkyrie 4
XiaomiXiaomi 6
XilenceXilence 4
Black & DeckerBlack & Decker 3| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 04 cfm, 75 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, AM4, AM5, TR4 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Dell |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 1500 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Όχι |
| Διαγώνιος | 27 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | FreeSync |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Eye Comfort | Ναι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Ναι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Ναι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 17 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Ναι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 144 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | HDMI |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 8 ms |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Fractal Design |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 469 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 5 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 215 mm |
| Πρόσθετα | Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 2.0, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 447 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Be Quiet |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 522 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 8 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 4 |
| Gaming | Ναι |
| Κάτω Θέσεις | 1 |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 247 mm |
| Πρόσθετα | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 3.0, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 550 mm |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 36 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 38 cfm, 70 |
| Socket | 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2200 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Apple |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Τύπος | Touchpad |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 1000 W |
| Modularity | Full Modular |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Βάθος | 290 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Πλάτος | 482 mm |
| Πρόσθετα | RGB Lighting |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0, USB-C |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 518, 7 mm |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Corsair |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 1000 W |
| Modularity | Full Modular |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Nilfisk |
| Βάρος | 4, 5 kg |
| Επίπεδο Θορύβου | 77 dB |
| Ισχύς Ονομαστική | 750 W |
| Πέλμα για Κατοικίδια | Όχι |
| Πέλμα για Παρκέ | Όχι |
| Πέλμα για Χαλιά | Ναι |
| Ρύθμιση Ισχύος | Ναι |
| Τύπος | με Σακούλα |
| Χωρητικότητα Κάδου | 1 lt, 2 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Philips |
| Ανάλυση | 1920×1080 |
| Αντίθεση | 3000 1 |
| Aspect Ratio | 169 |
| Curved | Ναι |
| Διαγώνιος | 27 |
| Δυνατότητα Επιτοίχιας Τοποθέτησης Vesa | 100 x 100 mm |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Όχι |
| Είδος Monitor | Gaming Monitor |
| Panel | VA |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 180 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, HDMI |
| UltraWide | Όχι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 1 ms |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 140 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 34, 7 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 32 cfm, 84 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1800 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Be Quiet |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 532 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 6 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Κάτω Θέσεις | 3 |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλαινές Θέσεις | 3 |
| Πλάτος | 327 mm |
| Πρόσθετα | RGB Lighting |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ATX, XL-ATX |
| Συνδεσιμότητα | USB 3.2, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Κάτω, Πίσω, Πλάι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 484 mm |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Huawei |
| Αδιάβροχο | Κολύμβηση στη Θάλασσα |
| Αισθητήρες | Βαρόμετρο, Γυροσκόπιο, Επιταχυνσιόμετρο, Θερμιδομετρητής, Θερμόμετρο, Καρδιακών Παλμών, Οξύμετρο, Παρακολούθηση Ύπνου |
| Ανάλυση Οθόνης | 466×466 pixels |
| ATM Αδιαβροχοποίησης | 5 ATM |
| Αυτονομία Μπαταρίας | 5 ημέρες |
| Βάρος | 35 gr |
| Δυνατότητες | Ηχείο, Μικρόφωνο |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Λειτουργίες | SMS, Αναγνώριση Κλήσεων, Ειδοποίηση Εφαρμογών |
| Λουράκι | Δερμάτινο |
| Μέγεθος | 41 mm |
| Μέγεθος Οθόνης | 1, 32 |
| MIL-STD-810 | Όχι |
| Μοντέλο | Huawei Watch GT 5 |
| Οθόνη Αφής | Ναι |
| Προστασία | Ανθεκτικό σε Πτώσεις Υγρών, Ανθεκτικό στη Σκόνη, Ανθεκτικό στις Γρατζουνιές |
| Συμβατό Λειτουργικό Σύστημα | Android, iOS |
| Τύπος Διασύνδεσης | Bluetooth |
| Τύπος Οθόνης | AMOLED |
| Χρήση | Διάφορα Αθλήματα/Γυμναστήριο, Κολύμβηση, Πεζοπορία, Ποδηλασία, Τρέξιμο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Be Quiet |
| Άνω Θέσεις | 1 |
| Βάθος | 539 mm |
| Gaming | Όχι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μπροστινές Θέσεις | 1 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 281 mm |
| Πρόσθετα | Fan Controller |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 3.2, USB-C |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 553 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Certification | 80 Plus Gold |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Ισχύς | 1200 W |
| Modularity | Full Modular |
| Τύπος | ATX |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Be Quiet |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 450 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 4 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Κάτω Θέσεις | 2 |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλαινές Θέσεις | 3 |
| Πλάτος | 305 mm |
| Πρόσθετα | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ATX |
| Συνδεσιμότητα | USB 3.2, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Κάτω, Πίσω, Πλάι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 435 mm |
| Βάρος | 9 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Be Quiet |
| Άνω Θέσεις | 1 |
| Βάθος | 539 mm |
| Gaming | Όχι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μπροστινές Θέσεις | 1 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 281 mm |
| Πρόσθετα | Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 3.2, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Μπροστά |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 553 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 450 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 4 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 4 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 400 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 163 mm |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 285 mm |
| Πρόσθετα | Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini DTX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 3.1, USB 3.2 |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Πίσω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 446 mm |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Pump Display | Ναι |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM4, TR4 |
| Χρώμα | Λευκό |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό