8BitDo8BitDo 2
AmazonAmazon 2
AppleApple 39
ArcticArctic 8
AsusAsus 30
Be QuietBe Quiet 19
BelkinBelkin 4
BenQBenQ 4
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 3
ChieftecChieftec 2
Cooler MasterCooler Master 1
CorsairCorsair 12
DeepcoolDeepcool 28
DellDell 5
ENDORFYENDORFY 2
EnermaxEnermax 1
Fractal DesignFractal Design 2
GarminGarmin 1
GigabyteGigabyte 9
HuaweiHuawei 2
HyperXHyperX 3
JBLJBL 3
KarcherKarcher 11
LenovoLenovo 1
LGLG 2
LogitechLogitech 9
MicrosoftMicrosoft 1
MSIMSI 12
NilfiskNilfisk 1
NZXTNZXT 23
OnePlusOnePlus 2
PhilipsPhilips 8
RazerRazer 7
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 14
SeasonicSeasonic 7
SharkoonSharkoon 7
SonySony 11
ThermaltakeThermaltake 35
ValkyrieValkyrie 4
XiaomiXiaomi 6
XilenceXilence 4
Black & DeckerBlack & Decker 3| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Be Quiet |
| Διάσταση | 140 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 23, 3 dB |
| Ροή Αέρα Max | 14 cfm, 95 |
| Συσκευασία | 3 τμχ |
| Στροφές Ανεμιστήρα Max | 1500 rpm |
| Σύνδεση | 4-Pin PWM |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρώμα LED | Λευκό |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 04 cfm, 75 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, AM4, AM5, TR4 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 437 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Κάτω Θέσεις | 1 |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 410 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 176 mm |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλαινές Θέσεις | 3 |
| Πλάτος | 235 mm |
| Πρόσθετα | ARGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, ITX, Micro ATX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Κάτω, Μπροστά, Πλάι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 501 mm |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | HyperX |
| Αντίσταση Ακουστικών | 32 ohm |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | Noise Canceling MIC |
| Μήκος Καλωδίου | 1, 2 m |
| Συνδεσιμότητα | 3.5 mm |
| Τύπος | Over Ear |
| Χαρακτηριστικά Μικροφώνου | Πλήκτρο σίγασης mute |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Άνω Θέσεις | 2 |
| Βάθος | 296 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 1 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 1 |
| Gaming | Όχι |
| Κάτω Θέσεις | 1 |
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 413 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 174 mm |
| Πλαινές Θέσεις | 3 |
| Πλάτος | 225 mm |
| Πρόσθετα | Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | USB 3.0, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Κάτω, Πλάι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 486 mm |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Arctic |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 77 cfm |
| Socket | 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 3000 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Ασύρματο | Όχι |
| Διακόπτες | Μεμβράνης |
| Extra | Ειδικά Πλήκτρα Πολυμέσων |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Είδος | Μεμβράνης |
| Μέγεθος | Full Size |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Σετ Πληκτρολόγιο Ποντίκι | Ναι |
| Σύνδεση | USB |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 6 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Blaupunkt |
| Ακτίνα Δράσης | 5 m, 7 |
| Βάρος | 4, 6 kg |
| Επίπεδο Θορύβου | 77 dB |
| Φίλτρο Σκόνης | HEPA H 13 |
| Ισχύς Ονομαστική | 700 W |
| Πέλμα για Κατοικίδια | Όχι |
| Πέλμα για Παρκέ | Όχι |
| Πέλμα για Χαλιά | Όχι |
| Ρύθμιση Ισχύος | Όχι |
| Τύπος | με Κάδο |
| Χωρητικότητα Κάδου | 1, 2 lt |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Apple |
| Τύπος | Ψηφιακή |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Amazon |
| Αριθμός Ηχείων | 1 |
| Ενσωματωμένη Κάμερα | Ναι |
| Ηχείο | Ναι |
| Kit | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | B09B2QTGFY |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| Οθόνη | Ναι |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, Wi-Fi |
| Smart Οικοσύστημα | Alexa |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Apple |
| Αθόρυβο | Όχι |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Εργονομικό | Όχι |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Σύνδεση | Bluetooth, Type-C |
| Trackball | Όχι |
| Τρόπος Σύνδεσης | Ασύρματο |
| Τύπος | Standard |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Apple |
| GaN | Όχι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Όχι |
| Ισχύς Φόρτισης | 35 W |
| Θύρες Εξόδου USB-C | 2 |
| Τύπος | Wall Adapter |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υποστηριζόμενες Συσκευές | Smartphone |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Άνω Θέσεις | 1 |
| Βάθος | 250 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 1 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 1 |
| Gaming | Όχι |
| Κάτω Θέσεις | 1 |
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 305 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 138 mm |
| Πίσω Θέσεις | 2 |
| Πλαινές Θέσεις | 2 |
| Πλάτος | 200 mm |
| Πρόσθετα | Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Πλάι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 380 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Deepcool |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 440 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 3 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Κάτω Θέσεις | 3 |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 410 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 160 mm |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλαινές Θέσεις | 3 |
| Πλάτος | 285 mm |
| Πρόσθετα | ARGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, ITX, Micro ATX |
| Συνδεσιμότητα | USB 2.0, USB 3.0 |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Κάτω, Μπροστά, Πλάι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 399 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 450 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 1 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 380 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 165 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 220 mm |
| Πρόσθετα | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο |
| Συμβατές Μητρικές | Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 3.2, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 479 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 485 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 2 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 1 |
| Gaming | Όχι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 360 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 165 mm |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 215 mm |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ATX |
| Συνδεσιμότητα | Microphone, USB 3.2, USB-C |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Πίσω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 425 mm |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Άνω Θέσεις | 3 |
| Βάθος | 430 mm |
| Εσωτερικές Θύρες 2.5 | 1 |
| Εσωτερικές Θύρες 3.5 | 2 |
| Gaming | Ναι |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 380 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτρας Επεξεργαστή | 165 mm |
| Μπροστινές Θέσεις | 3 |
| Πίσω Θέσεις | 1 |
| Πλάτος | 220 mm |
| Πρόσθετα | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Συμβατές Μητρικές | Micro ATX, Mini ITX |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 3.2 |
| Θέση Ψυγείου | Άνω, Μπροστά, Πίσω |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 465 mm |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση | 140 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 32, 8 dB |
| Ροή Αέρα Max | 94, 95 cfm |
| Συσκευασία | 1 τμχ |
| Στροφές Ανεμιστήρα Max | 1800 rpm |
| Σύνδεση | 3-Pin, 4-Pin PWM |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χρώμα LED | ARGB |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό