Εμφάνιση του μοναδικού αποτελέσματος
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Philips |
| Αποσπώμενος Κάδος | Ναι |
| Βάθος | 3 cm, 30 |
| BPA free | Όχι |
| Διπλός Κάδος | Όχι |
| Φίλτρο κατά των Οσμών | Ναι |
| Ισχύς | 1700 W |
| Παράθυρο Ελέγχου Ψησίματος | Όχι |
| Περιστρεφόμενο Καλάθι | Όχι |
| Πλάτος | 32, 4 cm |
| Πολυμάγειρας | Ναι |
| Ψηφιακή οθόνη | Ναι |
| Ρυθμιζόμενος Θερμοστάτης | Ναι |
| Τρόπος Ανοίγματος | με Κάδο |
| Τύπος Θερμοστάτη | Αφής |
| Wi-Fi | Όχι |
| Χωρητικότητα | 2 lt, 6 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 43, 6 cm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό