Εμφάνιση του μοναδικού αποτελέσματος
8BitDo8BitDo 6
AcerAcer 1
ADATAADATA 108
AerocoolAerocool 8
AFOXAFOX 34
AlphacoolAlphacool 9
AmazonAmazon 11
AmdAmd 25
AOCAOC 41
AppleApple 182
ArcticArctic 21
AsrockAsrock 143
AsusAsus 352
Be QuietBe Quiet 56
BelkinBelkin 24
BenQBenQ 33
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 23
BRUDERBRUDER 77
ChieftecChieftec 34
Cooler MasterCooler Master 2
CorsairCorsair 47
Creative LabsCreative Labs 2
CrucialCrucial 13
DeepcoolDeepcool 71
DellDell 47
DeWaltDeWalt 6
DJIDJI 5
DreameDreame 3
DysonDyson 4
ENDORFYENDORFY 23
EnermaxEnermax 14
Fractal DesignFractal Design 5
G.SkillG.Skill 67
GainwardGainward 6
GarminGarmin 6
GembirdGembird 4
GigabyteGigabyte 205
GoodRamGoodRam 47
GoProGoPro 2
HonorHonor 13
HPHP 19
HTCHTC 3
HuaweiHuawei 6
HyperXHyperX 9
IiyamaIiyama 21
Inno3DInno3D 18
Insta360Insta360 23
INTELINTEL 25
IntensoIntenso 31
JBLJBL 6
KarcherKarcher 80
KingstonKingston 73
KioxiaKioxia 11
LC-PowerLC-Power 4
LegoLego 432
LenovoLenovo 33
LexarLexar 24
LGLG 39
LogitechLogitech 96
MarshallMarshall 3
MicronMicron 2
MicrosoftMicrosoft 6
MotorolaMotorola 38
MSIMSI 132
NilfiskNilfisk 21
NintendoNintendo 4
NZXTNZXT 50
OnePlusOnePlus 19
OppoOppo 1
PalitPalit 11
PatriotPatriot 65
PhilipsPhilips 57
PlaymobilPlaymobil 61
PNYPNY 26
PowerColorPowerColor 4
QoltecQoltec 2
RazerRazer 19
SamsungSamsung 222
SapphireSapphire 17
SeagateSeagate 35
SeasonicSeasonic 14
SharkoonSharkoon 35
SonySony 41
SparkleSparkle 5
SynologySynology 13
Thermal GrizzlyThermal Grizzly 7
ThermaltakeThermaltake 102
ThrustmasterThrustmaster 15
ToshibaToshiba 2
TracerTracer 4
TranscendTranscend 1
ValkyrieValkyrie 3
WDWD 34
XiaomiXiaomi 51
XilenceXilence 22
YENKEEYENKEE 3
ZotacZotac 25
Black & DeckerBlack & Decker 16| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Blackview |
| Card Reader | Όχι |
| Επεξεργαστής | i5 12450H |
| Γενιά | Alder Lake 12th Gen |
| Γενιά Wi-Fi | WiFi 6 |
| HDMI 2.1 | Όχι |
| Κατασκευαστής | Intel |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Μέγεθος | 16 GB |
| Μοντέλο | 12450H |
| Οικογένεια | Core i5 |
| Συχνότητα | 1, 5 GHz |
| Τύπος | DDR4, SSD |
| Τύπος Επεξεργαστή | Υψηλών Επιδόσεων |
| Χωρητικότητα | 512 GB |
| Υποστήριξη NPU | Όχι |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό