Βλέπετε 1–20 από 32 αποτελέσματαSorted by price: low to high
8BitDo8BitDo 8
AcerAcer 1
ADATAADATA 138
AEGAEG 1
AerocoolAerocool 8
AFOXAFOX 30
AlphacoolAlphacool 10
AmazonAmazon 7
AmdAmd 30
AOCAOC 57
AppleApple 219
ArcticArctic 33
AsrockAsrock 134
AsusAsus 404
Be QuietBe Quiet 102
BelkinBelkin 25
BenQBenQ 46
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 34
BRUDERBRUDER 193
ChieftecChieftec 49
Cooler MasterCooler Master 4
CorsairCorsair 63
Creative LabsCreative Labs 2
CrucialCrucial 33
DeepcoolDeepcool 83
DellDell 75
DeWaltDeWalt 5
DJIDJI 4
DreameDreame 3
DysonDyson 9
ENDORFYENDORFY 27
EnermaxEnermax 28
Fractal DesignFractal Design 9
G.SkillG.Skill 100
GainwardGainward 8
GarminGarmin 7
GembirdGembird 2
GigabyteGigabyte 234
GoodRamGoodRam 38
GoProGoPro 1
HonorHonor 13
HPHP 19
HTCHTC 3
HuaweiHuawei 18
HyperXHyperX 17
IiyamaIiyama 24
Inno3DInno3D 21
Insta360Insta360 34
IntensoIntenso 42
JBLJBL 6
KarcherKarcher 97
KingstonKingston 79
KioxiaKioxia 13
LC-PowerLC-Power 4
LegoLego 528
LenovoLenovo 32
LexarLexar 33
LGLG 46
LogitechLogitech 103
MakitaMakita 1
MarshallMarshall 3
MicronMicron 2
MicrosoftMicrosoft 9
MotorolaMotorola 37
MSIMSI 142
NilfiskNilfisk 25
NintendoNintendo 5
NZXTNZXT 54
OnePlusOnePlus 17
OppoOppo 1
PalitPalit 14
PatriotPatriot 66
PhilipsPhilips 79
PlaymobilPlaymobil 80
PNYPNY 35
PowerColorPowerColor 10
QoltecQoltec 2
RazerRazer 25
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 288
SapphireSapphire 19
SeagateSeagate 39
SeasonicSeasonic 27
SennheiserSennheiser 1
SharkoonSharkoon 41
SonySony 61
SparkleSparkle 5
SynologySynology 14
Thermal GrizzlyThermal Grizzly 7
ThermaltakeThermaltake 170
ThrustmasterThrustmaster 27
ToshibaToshiba 3
TracerTracer 4
TranscendTranscend 1
ValkyrieValkyrie 7
WDWD 38
XiaomiXiaomi 68
XilenceXilence 31
YENKEEYENKEE 3
ZotacZotac 26
Black & DeckerBlack & Decker 18| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2022 |
| Ξεκλείδωτος | Όχι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Alder Lake 12th Gen |
| Μνήμη Cache | 12 MB |
| Οικογένεια | Core i3 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Ναι |
| Πυρήνες | 4 |
| Συμβατό Chipset | B660, B760, H610, H670, Q670, Z690 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 58 W |
| Threads | 8 |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Ξεκλείδωτος | Όχι |
| Μέγιστη Συχνότητα Επεξεργαστή | 4, 7 GHz |
| Μικροαρχιτεκτονική | Raptor Lake 14th Gen |
| Μνήμη Cache | 12 MB |
| Οικογένεια | Core i3 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Ναι |
| Πυρήνες | 4 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 110 W |
| Threads | 8 |
| Τύπος | Απλής Χρήσης |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2025 |
| Ξεκλείδωτος | Όχι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Arrow Lake |
| Μνήμη Cache | 20 MB |
| Οικογένεια | Ultra 5 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Ναι |
| Πυρήνες | 10 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1851 |
| Thermal Design Power TDP | 65 W |
| Threads | 10 |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2022 |
| Ξεκλείδωτος | Όχι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Alder Lake 12th Gen |
| Μνήμη Cache | 18 MB |
| Οικογένεια | Core i5 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Ναι |
| Πυρήνες | 6 |
| Συμβατό Chipset | B760, Z690 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 65 W |
| Threads | 12 |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Ξεκλείδωτος | Όχι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Arrow Lake |
| Μνήμη Cache | 26 MB |
| Οικογένεια | Ultra 5 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Όχι |
| Πυρήνες | 14 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1851 |
| Thermal Design Power TDP | 125 W |
| Threads | 14 |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2021 |
| Ξεκλείδωτος | Ναι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Alder Lake 12th Gen |
| Μνήμη Cache | 20 MB |
| Οικογένεια | Core i5 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Όχι |
| Πυρήνες | 10 |
| Συμβατό Chipset | B760, Z690 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 125 W |
| Threads | 16 |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Ενσωματωμένα Γραφικά | Intel Graphics |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2025 |
| Ξεκλείδωτος | Όχι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Arrow Lake |
| Μνήμη Cache | 20 MB |
| Οικογένεια | Ultra 5 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Ναι |
| Πυρήνες | 10 |
| Συμβατό Chipset | Z890 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1851 |
| Thermal Design Power TDP | 65 W |
| Threads | 10 |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Ξεκλείδωτος | Όχι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Raptor Lake 14th Gen |
| Μνήμη Cache | 20 MB |
| Οικογένεια | Core i5 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Ναι |
| Πυρήνες | 10 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 148 W |
| Threads | 16 |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Ξεκλείδωτος | Όχι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Arrow Lake |
| Μνήμη Cache | 26 MB |
| Οικογένεια | Ultra 5 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Όχι |
| Πυρήνες | 14 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1851 |
| Thermal Design Power TDP | 125 W |
| Threads | 14 |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Ενσωματωμένα Γραφικά | Intel UHD Graphics 730 |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2022 |
| Ξεκλείδωτος | Όχι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Alder Lake 12th Gen |
| Μνήμη Cache | 18 MB |
| Οικογένεια | Core i5 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Ναι |
| Πυρήνες | 6 |
| Συμβατό Chipset | B760, Z690 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 65 W |
| Threads | 12 |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2023 |
| Ξεκλείδωτος | Ναι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Raptor Lake 14th Gen |
| Μνήμη Cache | 24 MB |
| Οικογένεια | Core i5 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Όχι |
| Πυρήνες | 14 |
| Συμβατό Chipset | B660, B760, H610, H670, H770, Q670, W680, Z690, Z790 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 125 W |
| Threads | 20 |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Ξεκλείδωτος | Ναι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Arrow Lake |
| Μνήμη Cache | 30 MB |
| Οικογένεια | Ultra 7 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Όχι |
| Πυρήνες | 20 |
| Συμβατό Chipset | Z890 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1851 |
| Thermal Design Power TDP | 125 W |
| Threads | 20 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2021 |
| Ξεκλείδωτος | Ναι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Alder Lake 12th Gen |
| Μνήμη Cache | 25 MB |
| Οικογένεια | Core i7 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Όχι |
| Πυρήνες | 12 |
| Συμβατό Chipset | B760, Z690 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 125 W |
| Threads | 20 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2022 |
| Ξεκλείδωτος | Όχι |
| Μέγιστη Συχνότητα Επεξεργαστή | 4, 9 GHz |
| Μικροαρχιτεκτονική | Alder Lake 12th Gen |
| Μνήμη Cache | 25 MB |
| Οικογένεια | Core i7 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Ναι |
| Πυρήνες | 12 |
| Συμβατό Chipset | B760, Z690 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 65 W |
| Threads | 20 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Ξεκλείδωτος | Όχι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Raptor Lake 14th Gen |
| Μνήμη Cache | 33 MB |
| Οικογένεια | Core i7 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Ναι |
| Πυρήνες | 20 |
| Συμβατό Chipset | B660, B760, H610, H670, H770, Q670, W680, Z690, Z790 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 219 W |
| Threads | 28 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2021 |
| Ξεκλείδωτος | Ναι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Alder Lake 12th Gen |
| Μνήμη Cache | 30 MB |
| Οικογένεια | Core i9 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Όχι |
| Πυρήνες | 16 |
| Συμβατό Chipset | B760, Z690 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 125 W |
| Threads | 24 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Ξεκλείδωτος | Ναι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Arrow Lake |
| Μνήμη Cache | 36 MB |
| Οικογένεια | Ultra 7 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Όχι |
| Πυρήνες | 20 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1851 |
| Thermal Design Power TDP | 125 W |
| Threads | 20 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Ενσωματωμένα Γραφικά | Intel UHD Graphics 770 |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2021 |
| Ξεκλείδωτος | Ναι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Alder Lake 12th Gen |
| Μνήμη Cache | 25 MB |
| Οικογένεια | Core i7 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Όχι |
| Πυρήνες | 12 |
| Συμβατό Chipset | B760, Z690 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 125 W |
| Threads | 20 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Ενσωματωμένα Γραφικά | Intel UHD Graphics 770 |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2022 |
| Ξεκλείδωτος | Όχι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Alder Lake 12th Gen |
| Μνήμη Cache | 25 MB |
| Οικογένεια | Core i7 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Ναι |
| Πυρήνες | 12 |
| Συμβατό Chipset | B660, B760, H610, H670, Q670, Z690 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 65 W |
| Threads | 20 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2025 |
| Ξεκλείδωτος | Όχι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Arrow Lake |
| Μνήμη Cache | 30 MB |
| Οικογένεια | Ultra 7 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Όχι |
| Πυρήνες | 20 |
| Συμβατό Chipset | Z890 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1851 |
| Thermal Design Power TDP | 65 W |
| Threads | 20 |
| Τύπος | Υψηλών Επιδόσεων |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό