8BitDo8BitDo 8
AcerAcer 1
ADATAADATA 136
AEGAEG 1
AerocoolAerocool 8
AFOXAFOX 30
AlphacoolAlphacool 10
AmazonAmazon 8
AmdAmd 29
AOCAOC 57
AppleApple 217
ArcticArctic 31
AsrockAsrock 135
AsusAsus 404
Be QuietBe Quiet 102
BelkinBelkin 25
BenQBenQ 46
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 34
BRUDERBRUDER 191
ChieftecChieftec 50
Cooler MasterCooler Master 4
CorsairCorsair 63
Creative LabsCreative Labs 2
CrucialCrucial 33
DeepcoolDeepcool 83
DellDell 76
DeWaltDeWalt 5
DJIDJI 4
DreameDreame 3
DysonDyson 8
ENDORFYENDORFY 26
EnermaxEnermax 29
Fractal DesignFractal Design 9
G.SkillG.Skill 100
GainwardGainward 8
GarminGarmin 6
GembirdGembird 2
GigabyteGigabyte 235
GoodRamGoodRam 38
GoProGoPro 1
HonorHonor 13
HPHP 19
HTCHTC 3
HuaweiHuawei 14
HyperXHyperX 17
IiyamaIiyama 24
Inno3DInno3D 22
Insta360Insta360 33
INTELINTEL 30
IntensoIntenso 41
JBLJBL 6
KingstonKingston 79
KioxiaKioxia 13
LC-PowerLC-Power 4
LegoLego 519
LenovoLenovo 34
LexarLexar 33
LGLG 43
LogitechLogitech 105
MakitaMakita 1
MarshallMarshall 3
MicronMicron 2
MicrosoftMicrosoft 9
MotorolaMotorola 37
MSIMSI 146
NilfiskNilfisk 25
NintendoNintendo 5
NZXTNZXT 54
OnePlusOnePlus 14
OppoOppo 1
PalitPalit 14
PatriotPatriot 66
PhilipsPhilips 79
PlaymobilPlaymobil 80
PNYPNY 34
PowerColorPowerColor 9
QoltecQoltec 2
RazerRazer 25
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 279
SapphireSapphire 19
SeagateSeagate 39
SeasonicSeasonic 26
SennheiserSennheiser 1
SharkoonSharkoon 42
SonySony 61
SparkleSparkle 5
SynologySynology 14
Thermal GrizzlyThermal Grizzly 7
ThermaltakeThermaltake 167
ThrustmasterThrustmaster 27
ToshibaToshiba 3
TracerTracer 4
TranscendTranscend 1
ValkyrieValkyrie 7
WDWD 36
XiaomiXiaomi 62
XilenceXilence 29
YENKEEYENKEE 3
ZotacZotac 26
Black & DeckerBlack & Decker 18| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 10, 3 kg |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 1000 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.081-230.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Ναι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Ναι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 4 lt |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Αμμοβολής | Όχι |
| Απόφραξης | Όχι |
| Βάρος | 12 kg |
| Ισχύς | 1800 W |
| με Μεταλλική Αντλία | Όχι |
| Μήκος Λάστιχου | 5 m |
| Περιεχόμενα | Ακροφύσιο, Βούρτσα, Δοχείο Απορρυπαντικού, Πιστόλι, Σύνδεσμος-Ταχυσύνδεσμος, Σωλήνας-Λάστιχο, Φίλτρο |
| Πίεση | 130 bar |
| Ροή νερού lt/h | 420 lt/h |
| Θέρμανση Νερού | Όχι |
| Θερμοκρασία | 40 C |
| Τροφοδοσία | Ηλεκτρικό |
| Υδρόψυκτο Μοτέρ | Όχι |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| 2 σε 1 | Όχι |
| Βάρος | 5, 7 kg |
| Διάρκεια Χρήσης | 11 min |
| Eco Mode | Όχι |
| Ισχύς | 250 W |
| με Βάση Φόρτισης | Όχι |
| με LED στο πέλμα | Ναι |
| Ψηφιακή οθόνη | Όχι |
| Σπαστός σωλήνας | Όχι |
| Τάση Μπαταρίας | 2 V, 25 |
| Τροφοδοσία | Επαναφορτιζόμενη |
| Τύπος Μπαταρίας | Ιόντων Λιθίου Li-ion |
| Χωρητικότητα Κάδου Στερεών | 800 ml |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ακτίνα Δράσης | 5 m, 7 |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 10, 5 kg |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 72 dB |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 1380 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.428-620.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 48 lt |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 3, 7 kg |
| Διάρκεια Χρήσης | 46 min |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.101-750.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Ναι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τάση Μπαταρίας | 36 V |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Χωρητικότητα Κάδου | 2, 9 lt |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Αμμοβολής | Όχι |
| Απόφραξης | Όχι |
| Βάρος | 12, 2 kg |
| Ισχύς | 2100 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.324-700.0 |
| με Μεταλλική Αντλία | Όχι |
| Μήκος Λάστιχου | 10 m |
| Περιεχόμενα | Δοχείο Απορρυπαντικού, Κάνη, Πιστόλι, Σύνδεσμος-Ταχυσύνδεσμος, Σωλήνας-Λάστιχο, Φίλτρο |
| Πίεση | 145 bar |
| Ροή νερού lt/h | 500 lt/h |
| Θέρμανση Νερού | Όχι |
| Θερμοκρασία | 40 C |
| Τροφοδοσία | Ηλεκτρικό |
| Υδρόψυκτο Μοτέρ | Ναι |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 10 kg |
| Διάρκεια Χρήσης | 30 min |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.629-951.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Ναι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τάση Μπαταρίας | 36 V |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Χωρητικότητα Κάδου | 17 lt |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Υλικό Κάδου | Inox |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ακτίνα Δράσης | 5 m, 7 |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 2 kg, 8 |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 72 dB |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 1380 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.428-114.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Ναι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 27 lt |
| Χρώμα | Ασημί |
| Υλικό Κάδου | Inox |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| 2 σε 1 | Όχι |
| Βάρος | 06 kg, 4 |
| Διάρκεια Φόρτισης | 4 hrs |
| Διάρκεια Χρήσης | 50 min |
| Eco Mode | Όχι |
| με Βάση Φόρτισης | Όχι |
| με LED στο πέλμα | Ναι |
| Ψηφιακή οθόνη | Όχι |
| Σπαστός σωλήνας | Όχι |
| Τάση Μπαταρίας | 2 V, 25 |
| Τροφοδοσία | Επαναφορτιζόμενη |
| Τύπος Μπαταρίας | Ιόντων Λιθίου Li-ion |
| Χωρητικότητα Κάδου Στερεών | 800 ml |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Αμμοβολής | Όχι |
| Απόφραξης | Όχι |
| Βάρος | 18, 9 kg |
| Ισχύς | 3000 W |
| με Μεταλλική Αντλία | Όχι |
| Μήκος Λάστιχου | 10 m |
| Περιεχόμενα | Ακροφύσιο, Κάνη, Πιστόλι, Σύνδεσμος-Ταχυσύνδεσμος, Σωλήνας-Λάστιχο, Φίλτρο |
| Πίεση | 160 bar |
| Ροή νερού lt/h | 600 lt/h |
| Θέρμανση Νερού | Όχι |
| Θερμοκρασία | 60 C |
| Τροφοδοσία | Ηλεκτρικό |
| Υδρόψυκτο Μοτέρ | Ναι |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ακτίνα Δράσης | 5 m, 7 |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 5 kg, 7 |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 72 dB |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 1380 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.428-520.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 27 lt |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ακτίνα Δράσης | 5 m, 7 |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 11, 8 kg |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 70 dB |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 1380 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.148-221.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 30 lt |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Αμμοβολής | Όχι |
| Απόφραξης | Όχι |
| Βάρος | 12, 2 kg |
| Ισχύς | 2100 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.324-703.0 |
| με Μεταλλική Αντλία | Όχι |
| Μήκος Λάστιχου | 10 m |
| Περιεχόμενα | Δοχείο Απορρυπαντικού, Κάνη, Πιστόλι, Σύνδεσμος-Ταχυσύνδεσμος, Σωλήνας-Λάστιχο, Φίλτρο |
| Πίεση | 145 bar |
| Ροή νερού lt/h | 500 lt/h |
| Θέρμανση Νερού | Όχι |
| Θερμοκρασία | 40 C |
| Τροφοδοσία | Ηλεκτρικό |
| Υδρόψυκτο Μοτέρ | Ναι |
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Αμμοβολής | Όχι |
| Απόφραξης | Όχι |
| Βάρος | 12, 5 kg |
| Ισχύς | 2100 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.324-712.0 |
| με Μεταλλική Αντλία | Όχι |
| Μήκος Λάστιχου | 5 m |
| Περιεχόμενα | Ανέμη, Κάνη, Σύνδεσμος-Ταχυσύνδεσμος, Φίλτρο |
| Πίεση | 145 bar |
| Ροή νερού lt/h | 500 lt/h |
| Θέρμανση Νερού | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ηλεκτρικό |
| Υδρόψυκτο Μοτέρ | Ναι |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 7 kg |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.628-626.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Χωρητικότητα Κάδου | 20 lt |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ακτίνα Δράσης | 5 m, 7 |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 16, 8 kg |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 70 dB |
| Φίλτρο HEPA | Ναι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 1380 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.148-231.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 30 lt |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Αμμοβολής | Όχι |
| Απόφραξης | Όχι |
| Βάρος | 12, 2 kg |
| Ισχύς | 2100 W |
| με Μεταλλική Αντλία | Όχι |
| Μήκος Λάστιχου | 10 m |
| Περιεχόμενα | Ακροφύσιο, Βούρτσα, Κάνη, Πιστόλι, Σωλήνας-Λάστιχο |
| Πίεση | 145 bar |
| Ροή νερού lt/h | 500 lt/h |
| Θέρμανση Νερού | Όχι |
| Θερμοκρασία | 40 C |
| Τροφοδοσία | Ηλεκτρικό |
| Υδρόψυκτο Μοτέρ | Όχι |
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Αμμοβολής | Όχι |
| Απόφραξης | Όχι |
| Βάρος | 12, 5 kg |
| Ισχύς | 2100 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.324-713.0 |
| με Μεταλλική Αντλία | Όχι |
| Μήκος Λάστιχου | 10 m |
| Περιεχόμενα | Δοχείο Απορρυπαντικού, Κάνη, Πιστόλι, Σύνδεσμος-Ταχυσύνδεσμος, Σωλήνας-Λάστιχο |
| Πίεση | 145 bar |
| Ροή νερού lt/h | 500 lt/h |
| Θέρμανση Νερού | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ηλεκτρικό |
| Υδρόψυκτο Μοτέρ | Ναι |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ακτίνα Δράσης | 5 m, 7 |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 6 kg, 8 |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 71 dB |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 1200 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.100-240.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Ναι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Ναι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 8 lt |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Αμμοβολής | Όχι |
| Απόφραξης | Όχι |
| Βάρος | 13, 5 kg |
| Ισχύς | 2100 W |
| με Μεταλλική Αντλία | Όχι |
| Μήκος Λάστιχου | 10 m |
| Περιεχόμενα | Δοχείο Απορρυπαντικού, Κάνη, Πιστόλι, Σύνδεσμος-Ταχυσύνδεσμος, Σωλήνας-Λάστιχο, Φίλτρο |
| Πίεση | 145 bar |
| Ροή νερού lt/h | 500 lt/h |
| Θέρμανση Νερού | Όχι |
| Θερμοκρασία | 40 C |
| Τροφοδοσία | Ηλεκτρικό |
| Υδρόψυκτο Μοτέρ | Ναι |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό