8BitDo8BitDo 8
AcerAcer 1
ADATAADATA 136
AEGAEG 1
AerocoolAerocool 8
AFOXAFOX 30
AlphacoolAlphacool 10
AmazonAmazon 8
AmdAmd 28
AOCAOC 57
AppleApple 214
ArcticArctic 31
AsrockAsrock 135
AsusAsus 404
Be QuietBe Quiet 102
BelkinBelkin 25
BenQBenQ 46
BlaupunktBlaupunkt 2
BoschBosch 33
BRUDERBRUDER 191
ChieftecChieftec 50
Cooler MasterCooler Master 4
CorsairCorsair 63
Creative LabsCreative Labs 2
CrucialCrucial 33
DeepcoolDeepcool 83
DellDell 76
DeWaltDeWalt 5
DJIDJI 4
DreameDreame 3
DysonDyson 8
ENDORFYENDORFY 26
EnermaxEnermax 29
Fractal DesignFractal Design 9
G.SkillG.Skill 100
GainwardGainward 8
GarminGarmin 6
GembirdGembird 2
GigabyteGigabyte 235
GoodRamGoodRam 38
GoProGoPro 1
HonorHonor 13
HPHP 19
HTCHTC 3
HuaweiHuawei 14
HyperXHyperX 17
IiyamaIiyama 24
Inno3DInno3D 22
Insta360Insta360 33
INTELINTEL 30
IntensoIntenso 41
JBLJBL 6
KingstonKingston 79
KioxiaKioxia 13
LC-PowerLC-Power 4
LegoLego 517
LenovoLenovo 34
LexarLexar 33
LGLG 43
LogitechLogitech 105
MakitaMakita 1
MarshallMarshall 3
MicronMicron 2
MicrosoftMicrosoft 9
MotorolaMotorola 37
MSIMSI 146
NilfiskNilfisk 25
NintendoNintendo 4
NZXTNZXT 54
OnePlusOnePlus 14
OppoOppo 1
PalitPalit 14
PatriotPatriot 66
PhilipsPhilips 78
PlaymobilPlaymobil 80
PNYPNY 34
PowerColorPowerColor 9
QoltecQoltec 2
RazerRazer 26
RealmeRealme 1
RowentaRowenta 1
SamsungSamsung 279
SapphireSapphire 19
SeagateSeagate 39
SeasonicSeasonic 26
SennheiserSennheiser 1
SharkoonSharkoon 42
SonySony 61
SparkleSparkle 5
SynologySynology 14
Thermal GrizzlyThermal Grizzly 7
ThermaltakeThermaltake 167
ThrustmasterThrustmaster 27
ToshibaToshiba 3
TracerTracer 4
TranscendTranscend 1
ValkyrieValkyrie 7
WDWD 36
XiaomiXiaomi 62
XilenceXilence 29
YENKEEYENKEE 3
ZotacZotac 26
Black & DeckerBlack & Decker 18| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Αμμοβολής | Όχι |
| Απόφραξης | Όχι |
| Βάρος | 22 kg |
| Ισχύς | 3000 W |
| με Μεταλλική Αντλία | Όχι |
| Μήκος Λάστιχου | 10 m |
| Περιεχόμενα | Κάνη, Πιστόλι, Σύνδεσμος-Ταχυσύνδεσμος, Σωλήνας-Λάστιχο, Φίλτρο |
| Πίεση | 180 bar |
| Ροή νερού lt/h | 600 lt/h |
| Θέρμανση Νερού | Όχι |
| Θερμοκρασία | 60 C |
| Τροφοδοσία | Ηλεκτρικό |
| Υδρόψυκτο Μοτέρ | Όχι |
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Αμμοβολής | Όχι |
| Απόφραξης | Όχι |
| Βάρος | 18 kg |
| Ισχύς | 3000 W |
| με Μεταλλική Αντλία | Όχι |
| Μήκος Λάστιχου | 10 m |
| Περιεχόμενα | Ανέμη, Κάνη, Πιστόλι, Σωλήνας-Λάστιχο, Φίλτρο |
| Πίεση | 180 bar |
| Ροή νερού lt/h | 600 lt/h |
| Θέρμανση Νερού | Όχι |
| Θερμοκρασία | 60 C |
| Τροφοδοσία | Ηλεκτρικό |
| Υδρόψυκτο Μοτέρ | Όχι |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 12, 6 kg |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.628-601.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τάση Μπαταρίας | 18 V |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Χωρητικότητα Κάδου | 20 lt |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 11, 2 kg |
| Διάρκεια Χρήσης | 35 min |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 70 dB |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.101-700.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Ναι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Ναι |
| Solo | Ναι |
| Τάση Μπαταρίας | 36 V |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Χωρητικότητα Κάδου | 9 lt |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 13, 5 kg |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 69 dB |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Ναι |
| Ισχύς | 1380 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.148-211.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 30 lt |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 13 kg |
| Διάρκεια Χρήσης | 35 min |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 70 dB |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Ναι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Ναι |
| Solo | Ναι |
| Τάση Μπαταρίας | 36 V |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίας |
| Χωρητικότητα Κάδου | 9 lt |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ακτίνα Δράσης | 5 m, 7 |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 10, 7 kg |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 1250 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.100-130.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Ναι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Ναι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 10 lt |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 14, 4 kg |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 68 dB |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Ναι |
| Ισχύς | 1380 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.148-311.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 40 lt |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ακτίνα Δράσης | 5 m, 7 |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 16, 2 kg |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 68 dB |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 1380 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.148-340.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Ναι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 40 lt |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Αμμοβολής | Όχι |
| Απόφραξης | Όχι |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.317-363.0 |
| με Μεταλλική Αντλία | Όχι |
| Πίεση | 180 bar |
| Θέρμανση Νερού | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ηλεκτρικό |
| Υδρόψυκτο Μοτέρ | Όχι |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 24, 9 kg |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 75 dB |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 2400 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.667-269.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 70 lt |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ακτίνα Δράσης | 12 m |
| Απορρόφηση Υγρών | Όχι |
| Βάρος | 13, 2 kg |
| Φίλτρο HEPA | Ναι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 850 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.057-328.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 5, 5 lt |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ακτίνα Δράσης | 10 m |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 20 kg |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 2760 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.667-291.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 65 lt |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ακτίνα Δράσης | 10 m |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 27, 6 kg |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 79 dB |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 3600 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.667-270.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 70 lt |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Απορρόφηση Υγρών | Όχι |
| Βάρος | 16, 9 kg |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 1250 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.193-120.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Ναι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Ναι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 10 lt |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Αμμοβολής | Όχι |
| Απόφραξης | Όχι |
| Βάρος | 25, 7 kg |
| Ισχύς | 2800 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.520-930.0 |
| με Μεταλλική Αντλία | Ναι |
| Μήκος Λάστιχου | 10 m |
| Περιεχόμενα | Ακροφύσιο, Κάνη, Πιστόλι, Σύνδεσμος-Ταχυσύνδεσμος, Σωλήνας-Λάστιχο, Φίλτρο |
| Πίεση | 150 bar |
| Ροή νερού lt/h | 500 lt/h |
| Θέρμανση Νερού | Όχι |
| Θερμοκρασία | 60 C |
| Τροφοδοσία | Ηλεκτρικό |
| Υδρόψυκτο Μοτέρ | Όχι |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ακτίνα Δράσης | 5 m, 7 |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 18, 3 kg |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 68 dB |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Ναι |
| Ισχύς | 1380 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.148-411.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Ναι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 50 lt |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ακτίνα Δράσης | 10 m |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 29, 9 kg |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 79 dB |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 3600 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.667-274.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 70 lt |
| Χρώμα | Ασημί |
| Υλικό Κάδου | Inox |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ακτίνα Δράσης | 10 m |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 29 kg |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 73 dB |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 2760 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.667-289.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 75 lt |
| Χρώμα | Ασημί |
| Υλικό Κάδου | Inox |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ακτίνα Δράσης | 10 m |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 44, 8 kg |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 73 dB |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 2760 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.667-237.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 55 lt |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό Κάδου | Inox |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό