| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Οικογένεια | M2 |
| Επεξεργαστής | M2 8‑core |
| Διαγώνιος | 13,6 “ |
| Ανάλυση | 2560×1664 |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Χωρητικότητα Μνήμης | 8 GB |
| Τύπος Σκληρού | SSD |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 256 GB |
| Card Reader | Όχι |
| Συνδέσεις | Thunderbolt 4 |
| Λειτουργικό Σύστημα | macOS |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | International English |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2022 |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό