3.121,91 €
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
Mac Studio. Ο απόλυτα pro desktop υπολογιστής με το εκπληκτικό M4 Max chip. Με τεράστια μνήμη, εντυπωσιακά γραφικά, δυνατότητες AI επόμενης γενιάς και αστραπιαίες θύρες Thunderbolt 5, το Mac Studio είναι μια πανίσχυρη πλατφόρμα σε συμπαγή και αθόρυβη σχεδίαση.
Με τη δύναμη της πιο προηγμένης τεχνολογίας Apple silicon, το Mac Studio είναι ο απόλυτος pro υπολογιστής. Με τεράστιες αναβαθμίσεις στους πυρήνες της CPU, απίστευτα γραφικά, περισσότερη μνήμη, αστραπιαία συνδεσιμότητα Thunderbolt 5 και δυνατότητες AI νέας γενιάς, το Mac Studio είναι το θηρίο που γεννήθηκε για μέγιστη απόδοση.
| Card Reader | Ναι |
|---|---|
| Επεξεργαστής | M4 Max 14-core |
| Κατασκευαστής | Apple |
| Λειτουργικό Σύστημα | macOS |
| Μέγεθος | 36 GB |
| Μοντέλο | 14-core |
| Οικογένεια | M4 Max |
| Συνδέσεις | 3.5mm Jack, Bluetooth, Ethernet, HDMI, Thunderbolt 5, USB 3.0 |
| Χωρητικότητα | 512 GB |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό