0,00 €
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
| Κατασκευαστής | Samsung |
|---|---|
| Έτος Κυκλοφορίας | 2023 |
| Τύπος | Super AMOLED |
| Αισθητήρες | Accelerometer, Γυροσκόπιο, Πυξίδα |
|---|---|
| Ανάλυση | 2340 x 1080 pixels |
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
| Βάρος | 199 gr |
| Βίντεο Πίσω Κάμερας | 1080p 30fps, 1080p 60fps, 4K 30fps |
| Card Slot | Ναι |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Κάτω από την Οθόνη |
| Definition | Full HD |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Δυνατότητες | HDR |
| Φακοί Πίσω Κάμερας | Macro 5MP, Ευρυγώνιος 48MP, Υπερευρυγώνιος 8MP |
| Φακοί Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 13MP |
| Flash Πίσω Κάμερας | Ναι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ισχύς Βασικού Επεξεργαστή | 2, 6 GHz |
| Ισχύς Φόρτισης | 25 W |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Μέγεθος | 6 |
| Μήκος | 161, 3 mm |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | MediaTek Dimensity 1080 |
| NFC | Ναι |
| Πάχος | 2 mm, 8 |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Καλώδιο Φόρτισης |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 26 |
| Πίσω Κάμερα | Τριπλή |
| Πιστοποίηση Προστασίας | IP67 |
| Πλάτος | 1 mm, 78 |
| Προστασία | Dust Resistant, Water Resistant |
| RAM | 6 GB |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 120 Hz |
| SIM | Dual |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB-C, Wi-Fi |
| Τύπος Κινητού | SmartPhone |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής Touch screen |
| Χωρητικότητα | 128 GB, 5000 mAh |
| Χρώμα | Μαύρο |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό