Διαθέσιμο από 4 έως 10 ημέρες
| Βάρος | 7 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Xiaomi |
| Αποσπώμενος Κάδος | Ναι |
|---|---|
| Βάθος | 37, 9 cm |
| BPA free | Όχι |
| Διπλός Κάδος | Όχι |
| Φίλτρο κατά των Οσμών | Όχι |
| Ισχύς | 1500 W |
| Παράθυρο Ελέγχου Ψησίματος | Όχι |
| Περιστρεφόμενο Καλάθι | Όχι |
| Πλάτος | 37, 9 cm |
| Πολυμάγειρας | Ναι |
| Ψηφιακή οθόνη | Ναι |
| Ρυθμιζόμενος Θερμοστάτης | Ναι |
| Τρόπος Ανοίγματος | με Κάδο |
| Τύπος Θερμοστάτη | Αφής |
| Wi-Fi | Όχι |
| Χωρητικότητα | 6 lt |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ύψος | 28 cm |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό