Προβάλλονται όλα - 4 αποτελέσματαSorted by price: low to high
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ενσωματωμένος Σκληρός | Δεν Διαθέτει |
| Κατασκευαστής | Intel |
| Μοντέλο | 135H |
| Οικογένεια | Core Ultra 5 |
| Συχνότητα | 2, 5 GHz |
| Συνδέσεις | Bluetooth, Ethernet, USB 2.0, USB 3.2, USB-C, WiFi |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενος Τύπος | DDR5 |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ενσωματωμένος Σκληρός | Δεν Διαθέτει |
| Κατασκευαστής | Intel |
| Μοντέλο | 155H |
| Οικογένεια | Core Ultra 7 |
| Συχνότητα | 2, 5 GHz |
| Συνδέσεις | 3.5mm Jack, Bluetooth, Ethernet, HDMI, Thunderbolt 4, USB 2.0, USB 3.2, USB-C, WiFi |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενος Τύπος | DDR5 |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ενσωματωμένος Σκληρός | Δεν Διαθέτει |
| Κατασκευαστής | Intel |
| Συχνότητα | 2, 5 GHz |
| Συνδέσεις | Ethernet |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενος Τύπος | DDR4 |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Blackview |
| Card Reader | Όχι |
| Επεξεργαστής | i5 12450H |
| Γενιά | Alder Lake 12th Gen |
| Γενιά Wi-Fi | WiFi 6 |
| HDMI 2.1 | Όχι |
| Κατασκευαστής | Intel |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Μέγεθος | 16 GB |
| Μοντέλο | 12450H |
| Οικογένεια | Core i5 |
| Συχνότητα | 1, 5 GHz |
| Τύπος | DDR4, SSD |
| Τύπος Επεξεργαστή | Υψηλών Επιδόσεων |
| Χωρητικότητα | 512 GB |
| Υποστήριξη NPU | Όχι |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό