Εμφάνιση του μοναδικού αποτελέσματος
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Apple |
| Card Reader | Όχι |
| Επεξεργαστής | M4 Pro 12-core |
| Κατασκευαστής | Apple |
| Λειτουργικό Σύστημα | macOS |
| Μέγεθος | 24 GB |
| Μοντέλο | Pro 12-core |
| Οικογένεια | M4 |
| Συνδέσεις | 3.5mm Jack, Bluetooth, Ethernet, HDMI, Thunderbolt, USB 3.1, USB 4.0, WiFi |
| Τύπος | SSD |
| Χωρητικότητα | 512 GB |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό