AlphacoolAlphacool 5
ArcticArctic 12
AsrockAsrock 20
AsusAsus 76
Be QuietBe Quiet 8
ChieftecChieftec 1
Cooler MasterCooler Master 1
CorsairCorsair 5
DeepcoolDeepcool 19
ENDORFYENDORFY 6
EnermaxEnermax 13
GigabyteGigabyte 36
INTELINTEL 21
MSIMSI 28
NZXTNZXT 17
SharkoonSharkoon 5
ThermaltakeThermaltake 41
ValkyrieValkyrie 6| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Επιπλέον Συνδέσεις Ήχου | Optical S/PDIF |
| Ethernet LAN | 2 |
| Extra | RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel B760 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| PCI Express x16 5.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 4 θύρες USB 2.0, 4 θύρες USB 3.2 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 1 θύρα USB 3.2 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 3 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4000, 4800, 5200, 5400, 5600, 5800OC, 6000OC, 6200OC, 6400OC, 6600OC, 6800OC, 7000OC, 7200OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 3 Θύρες PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Ναι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake, Raptor Lake |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Επιπλέον Συνδέσεις Ήχου | Optical S/PDIF |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | Bios Flashback, RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel Z790 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| PCI Express x16 5.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 4 θύρες USB 2.0, 5 θύρες USB 3.2 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 1 θύρα USB 3.2 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 6 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 4 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4000, 4800, 5200OC, 5400OC, 5600OC, 5800OC, 6000OC, 6200OC, 6400OC, 6600OC, 6800OC, 7000OC, 7200OC, 7400OC, 7600OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 4 Θύρες PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Ναι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake, Raptor Lake |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | cooler-master |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 38, 5 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 190 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2500 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Ενσωματωμένα Γραφικά | Intel UHD Graphics 730 |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2022 |
| Ξεκλείδωτος | Όχι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Alder Lake 12th Gen |
| Μνήμη Cache | 18 MB |
| Οικογένεια | Core i5 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Ναι |
| Πυρήνες | 6 |
| Συμβατό Chipset | B760, Z690 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 65 W |
| Threads | 12 |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | NZXT |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 31, 9 dB |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Pump Display | Ναι |
| Ροή Αέρα | 05 cfm, 75 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2400 rpm |
| Thermal Design Power TDP | 350 W |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 140 mm |
| Φωτισμός | Δεν Διαθέτει |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 1 cfm, 119 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Alphacool |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 2011, 2011-3, 2066, AM4, TR4 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Gigabyte |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 72 cfm |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, AM4, AM5, TR4 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2400 rpm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | Δεν Διαθέτει |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 38 cfm, 70 |
| Socket | 1200, 1700, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2200 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | NZXT |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 30 dB |
| Φωτισμός | Δεν Διαθέτει |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 47 cfm, 73 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2000 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | MSI |
| Επιπλέον Συνδέσεις Ήχου | Optical S/PDIF |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Core i3, Core i5, Core i7, Core i9 |
| Μοντέλο | Intel B760 |
| PCI Express x16 5.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 3 θύρες USB 3.2, 4 θύρες USB 2.0 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 1 θύρα USB 3.2 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 2 |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4800, 5000, 5200, 5400, 5600, 5800OC, 6000OC, 6200OC, 6400OC, 6600OC, 6800OC, 7000OC, 7200OC, 7400OC, 7600OC, 7800OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 2 Θύρες PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Ναι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake, Raptor Lake |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | Intel |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | NZXT |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 30 dB |
| Φωτισμός | RGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Διπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 12 cfm, 75 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 2400 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asrock |
| Ethernet LAN | 1 |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 2x DDR5 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel Z790 |
| PCI Express x16 5.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 1 θύρα USB 3.2, 4 θύρες USB 3.1 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 1 θύρα USB 3.2 |
| Πλήθος | 2 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 3 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 2 |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI |
| Socket | 1700 |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 2 Θύρες PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Ναι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake, Raptor Lake |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | Intel |
| Βάρος | 4 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 140 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 3 cfm, 90 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1200, 1700, 1851, 2011, 2011-3, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 3300 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | Bios Flashback, RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel B760 |
| PCI Express x16 3.0 | 1 Slot |
| PCI Express x16 5.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 3 θύρες USB 3.2, 4 θύρες USB 2.0 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 2 θύρες USB 3.2 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 3 |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4800, 5000, 5200, 5400, 5600, 5800OC, 6000OC, 6200OC, 6400OC, 6600OC, 6800OC, 7000OC, 7200OC, 7400OC, 7600OC, 7800OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 3 Θύρες PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Ναι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake, Raptor Lake |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Επιπλέον Συνδέσεις Ήχου | Optical S/PDIF |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | Bios Flashback, RGB Header |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel B760 |
| PCI Express x16 3.0 | 1 Slot |
| PCI Express x16 5.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 7 θύρες USB 3.2 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 1 θύρα USB 3.2 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 3 |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4800, 5000, 5200, 5400, 5600, 5800OC, 6000OC, 6200OC, 6400OC, 6600OC, 6800OC, 7000OC, 7800OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 3 Θύρες PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Ναι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake, Raptor Lake |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Ethernet LAN | 1 |
| Extra | Bios Flashback |
| Κανάλια Κάρτας Ήχου | 7.1 |
| Λειτουργία Μνήμης | Dual Channel |
| Μέγεθος | Micro ATX |
| Μνήμη | 4x DDR5 |
| Μοντέλα | Celeron Dual Core, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Pentium Dual Core |
| Μοντέλο | Intel B760 |
| PCI Express x16 4.0 | 1 Slot |
| PCI Express x16 5.0 | 1 Slot |
| Πίσω Έξοδοι USB-A | 3 θύρες USB 3.2, 4 θύρες USB 2.0 |
| Πίσω Έξοδοι USB-C | 2 θύρες USB 3.2 |
| Πλήθος | 4 DIMM Slots |
| Πλήθος SATA III 6Gb/s | 4 Port |
| Πλήθος Υποδοχών M.2 | 2 |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Συνδέσεις με Οθόνη | DisplayPort, HDMI |
| Socket | 1700 |
| Ταχύτητες Μνήμης | 4800, 5000, 5200, 5400, 5600, 5800OC, 6000OC, 6200OC, 6400OC, 6600OC, 6800OC, 7000OC, 7200OC, 7400OC, 7600OC, 7800OC |
| Τύπος | Desktop |
| Τύπος M.2 | 2 Θύρες PCIe 4.0 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| WiFi/Bluetooth | Ναι |
| Υποστηριζόμενη Γενιά | Alder Lake, Raptor Lake |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | Intel |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 140 mm |
| Επίπεδα Θορύβου Ανεμιστήρα Full Load | 30, 7 dB |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Ροή Αέρα | 3 cfm, 90 |
| Socket | 1150/1151/1155/1156, 1700, 2011, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5, FM1/FM2/FM2 |
| Στροφές Ανεμιστήρα | 1800 rpm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | INTEL |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2023 |
| Ξεκλείδωτος | Ναι |
| Μικροαρχιτεκτονική | Raptor Lake 14th Gen |
| Μνήμη Cache | 24 MB |
| Οικογένεια | Core i5 |
| Περιλαμβάνει Ψύκτρα | Όχι |
| Πυρήνες | 14 |
| Συμβατό Chipset | B660, B760, H610, H670, H770, Q670, W680, Z690, Z790 |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Socket | 1700 |
| Thermal Design Power TDP | 125 W |
| Threads | 20 |
| Τύπος | Μεσαίας Κατηγορίας |
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Thermaltake |
| Διάσταση Ανεμιστήρα | 120 mm |
| Φωτισμός | ARGB |
| Μέγεθος Ψυγείου | Τριπλού Ανεμιστήρα |
| Socket | 1200, 1700, 1851, 2011, 2066, AM2/AM2, AM3/AM3, AM4, AM5, FM1/FM2/FM2 |
| Χρώμα | Λευκό |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό