Προβάλλονται όλα - 2 αποτελέσματαSorted by price: low to high
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Blackview |
| Card Reader | Όχι |
| Επεξεργαστής | i5 12450H |
| Γενιά | Alder Lake 12th Gen |
| Γενιά Wi-Fi | WiFi 6 |
| HDMI 2.1 | Όχι |
| Κατασκευαστής | Intel |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Μέγεθος | 16 GB |
| Μοντέλο | 12450H |
| Οικογένεια | Core i5 |
| Συχνότητα | 1, 5 GHz |
| Τύπος | DDR4, SSD |
| Τύπος Επεξεργαστή | Υψηλών Επιδόσεων |
| Χωρητικότητα | 512 GB |
| Υποστήριξη NPU | Όχι |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Asus |
| Card Reader | Όχι |
| Επεξεργαστής | Ultra 9 275HX |
| Γενιά | Arrow Lake |
| Γενιά Wi-Fi | WiFi 7 |
| HDMI 2.1 | Ναι |
| Κατασκευαστής | Intel |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Μέγεθος | 32 GB |
| Μοντέλο | 275HX |
| Οικογένεια | Core Ultra 9 |
| Συνδέσεις | 3.5mm Jack, Bluetooth, DisplayPort, Ethernet, HDMI, Thunderbolt, USB 3.1, USB-C |
| Τύπος | DDR5, SSD |
| Τύπος Επεξεργαστή | Υψηλών Επιδόσεων |
| Χωρητικότητα | 2000 GB |
| Υποστήριξη NPU | Ναι |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό