| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Αισθητήρες | Γυροσκόπιο, Δακτυλικό Αποτύπωμα, Επιταχυνσιόμετρο, Πυξίδα |
| Ανάλυση Βασικής Κάμερας | 13 MP |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 pixels |
| Ανάλυση Selfie Κάμερας | 5 MP |
| Βάρος | 433 gr |
| Δίκτυο Σύνδεσης | Wi-Fi 5G |
| Δυνατότητες | Dual SIM, Ενσωματωμένο GPS |
| Ευκρίνεια | Full HD |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Γρήγορη Φόρτιση | Όχι |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Μέγεθος Οθόνης | 8 |
| Μήκος | 213, 8 mm |
| Μνήμη RAM | 8 GB |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Exynos 1380 |
| Πάχος | 1 mm, 10 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 44 |
| Πλάτος | 126, 8 mm |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 120 Hz |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, NFC, USB-C |
| Ταχύτητα Βασικού Επεξεργαστή | 2, 4 GHz |
| Τύπος | TFT |
| Χωρητικότητα | 256 GB |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 5050 mAh |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Apple |
| Αισθητήρες | Face ID, Light Sensor, Proximity, Βαρόμετρο, Πυξίδα |
| Ανάλυση | 2796 x 1290 pixels |
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Ναι |
| Βάρος | 201 gr |
| Βίντεο Πίσω Κάμερας | 4K 60fps |
| Card Slot | Όχι |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Μη Διαθέσιμο |
| Definition | Full HD |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Δυνατότητες | HDR, OIS, Optical Zoom |
| Ενεργειακή Κλάση | B |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2023 |
| Φακοί Πίσω Κάμερας | Ευρυγώνιος 48MP, Υπερευρυγώνιος 12MP |
| Φακοί Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 12MP |
| Flash Πίσω Κάμερας | Ναι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ισχύς Ασύρματης Φόρτισης | 15 W |
| Λειτουργικό Σύστημα | iOS |
| Μέγεθος | 6, 7 |
| Μήκος | 160, 9 mm |
| Μοντέλο | iPhone 15 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Apple A16 Bionic |
| NFC | Ναι |
| Πάχος | 7, 8 mm |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Καλώδιο Φόρτισης |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 24 |
| Πίσω Κάμερα | Διπλή |
| Πιστοποίηση Προστασίας | IP68 |
| Πλάτος | 77, 8 mm |
| Προστασία | Dust Resistant, Water Resistant |
| RAM | 6 GB |
| SIM | SIM eSIM |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB-C, Wi-Fi |
| Τύπος | Super Retina XDR OLED |
| Τύπος Κινητού | SmartPhone |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής Touch screen |
| Χωρητικότητα | 128 GB, 4383 mAh |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Μοντέλο | Galaxy S25 |
| Πίσω Κάμερα | Τριπλή |
| RAM | 12 GB |
| Χωρητικότητα | 256 GB |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Κατασκευαστής | Motorola |
|---|---|
| Αισθητήρες | Accelerometer, Face ID, Light Sensor, Γυροσκόπιο, Πυξίδα |
| Ανάλυση | 2992 x 1224 pixels |
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
| Βάρος | 199 gr |
| Βίντεο Πίσω Κάμερας | 4K 60fps |
| Card Slot | Όχι |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Στο Πλάι |
| Definition | Full HD |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2025 |
| Φακοί Πίσω Κάμερας | Ευρυγώνιος 50MP, Υπερευρυγώνιος 50MP |
| Φακοί Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 50MP |
| Flash Πίσω Κάμερας | Ναι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ισχύς Βασικού Επεξεργαστή | 32 GHz, 4 |
| Ισχύς Φόρτισης | 68 W |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Μέγεθος | 7 |
| Μήκος | 171, 5 mm |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Snapdragon 8 Elite |
| NFC | Ναι |
| Πάχος | 3 mm, 7 |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Καλώδιο Φόρτισης |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 26 |
| Πίσω Κάμερα | Διπλή |
| Πιστοποίηση Προστασίας | IPX8 |
| Πλάτος | 74 mm |
| Προστασία | Water Resistant |
| RAM | 16 GB |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 165 Hz |
| SIM | SIM eSIM |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB-C, Wi-Fi |
| Τύπος | LTPO AMOLED |
| Τύπος Κινητού | Foldable SmartPhone, SmartPhone |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής Touch screen |
| Χωρητικότητα | 4700 mAh, 512 GB |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Apple |
| Αισθητήρες | Face ID, Light Sensor, Proximity, Βαρόμετρο, Πυξίδα |
| Ανάλυση | 2556 x 1179 pixels |
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Ναι |
| Βάρος | 171 gr |
| Βίντεο Πίσω Κάμερας | 1080p 240fps Slow Motion, 4K 24fps, 4K 30fps, 4K 60fps |
| Card Slot | Όχι |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Μη Διαθέσιμο |
| Definition | Full HD |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Δυνατότητες | HDR, OIS, Optical Zoom |
| Ενεργειακή Κλάση | B |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2023 |
| Φακοί Πίσω Κάμερας | Ευρυγώνιος 48MP, Τηλεφακός 12MP 2x Οπτικό Zoom |
| Φακοί Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 12MP |
| Flash Πίσω Κάμερας | Ναι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ισχύς Ασύρματης Φόρτισης | 15 W |
| Λειτουργικό Σύστημα | iOS |
| Μέγεθος | 1, 6 |
| Μήκος | 147, 6 mm |
| Μοντέλο | iPhone 15 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Apple A16 Bionic |
| NFC | Ναι |
| Πάχος | 7, 8 mm |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Καλώδιο Φόρτισης |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 24 |
| Πίσω Κάμερα | Διπλή |
| Πιστοποίηση Προστασίας | IP68 |
| Πλάτος | 6 mm, 71 |
| Προστασία | Dust Resistant, Water Resistant |
| RAM | 6 GB |
| SIM | SIM eSIM |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB-C, Wi-Fi |
| Τύπος | Super Retina XDR OLED |
| Τύπος Κινητού | SmartPhone |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής Touch screen |
| Χωρητικότητα | 256 GB, 3349 mAh |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Apple |
| Αισθητήρες | Accelerometer, Face ID, Proximity, Βαρόμετρο, Γυροσκόπιο, Πυξίδα |
| Ανάλυση | 2622 x 1206 pixels |
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Ναι |
| Βάρος | 177 gr |
| Βίντεο Πίσω Κάμερας | 4K 24fps, 4K 30fps, 4K 60fps |
| Card Slot | Όχι |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Μη Διαθέσιμο |
| Definition | Full HD |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Δυνατότητες | Dual Pixel, Dual-tone Flash, HDR, Night Mode, OIS, Optical Zoom |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2025 |
| Φακοί Πίσω Κάμερας | 48MP Fusion 2x Οπτικό Zoom, Ευρυγώνιος 48MP |
| Φακοί Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 18MP |
| Flash Πίσω Κάμερας | Ναι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ισχύς Ασύρματης Φόρτισης | 25 W |
| Λειτουργικό Σύστημα | iOS |
| Μέγεθος | 3, 6 |
| Μήκος | 149, 6 mm |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Apple A19 |
| NFC | Ναι |
| Πάχος | 8 mm |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Καλώδιο Φόρτισης |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 24 |
| Πίσω Κάμερα | Διπλή |
| Πιστοποίηση Προστασίας | IP68 |
| Πλάτος | 5 mm, 71 |
| Προστασία | Dust Resistant, Water Resistant |
| RAM | 8 GB |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 120 Hz |
| SIM | SIM eSIM |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB-C, Wi-Fi |
| Τεχνολογία Γρήγορης Φόρτισης | Power Delivery 2.0 |
| Τύπος | Super Retina XDR OLED |
| Τύπος Κινητού | SmartPhone |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής Touch screen |
| Χωρητικότητα | 256 GB, 3692 mAh |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Apple |
| Αισθητήρες | Accelerometer, Face ID, Proximity, Βαρόμετρο, Γυροσκόπιο, Πυξίδα |
| Ανάλυση | 2622 x 1206 pixels |
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Ναι |
| Βάρος | 177 gr |
| Βίντεο Πίσω Κάμερας | 4K 24fps, 4K 30fps, 4K 60fps |
| Card Slot | Όχι |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Μη Διαθέσιμο |
| Definition | Full HD |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Δυνατότητες | Dual Pixel, Dual-tone Flash, HDR, Night Mode, OIS, Optical Zoom |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2025 |
| Φακοί Πίσω Κάμερας | 48MP Fusion 2x Οπτικό Zoom, Ευρυγώνιος 48MP |
| Φακοί Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 18MP |
| Flash Πίσω Κάμερας | Ναι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ισχύς Ασύρματης Φόρτισης | 25 W |
| Λειτουργικό Σύστημα | iOS |
| Μέγεθος | 3, 6 |
| Μήκος | 149, 6 mm |
| Μοντέλο | iPhone 17 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Apple A19 |
| NFC | Ναι |
| Πάχος | 8 mm |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Καλώδιο Φόρτισης |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 24 |
| Πίσω Κάμερα | Διπλή |
| Πιστοποίηση Προστασίας | IP68 |
| Πλάτος | 5 mm, 71 |
| Προστασία | Dust Resistant, Water Resistant |
| RAM | 8 GB |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 120 Hz |
| SIM | SIM eSIM |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB-C, Wi-Fi |
| Τεχνολογία Γρήγορης Φόρτισης | Power Delivery 2.0 |
| Τύπος | Super Retina XDR OLED |
| Τύπος Κινητού | SmartPhone |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής Touch screen |
| Χωρητικότητα | 3692 mAh, 512 GB |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Honor |
| Αισθητήρες | Accelerometer, Face ID, Proximity, Βαρόμετρο, Γυροσκόπιο, Πυξίδα |
| Ανάλυση | 2344 x 2156 pixels |
| Αποσπώμενη | Όχι |
| Ασύρματη Φόρτιση | Ναι |
| Βάρος | 226 gr |
| Βίντεο Πίσω Κάμερας | 4K 60fps |
| Card Slot | Όχι |
| Δακτυλικό Αποτύπωμα | Στο Πλάι |
| Definition | Full HD |
| Δίκτυο Σύνδεσης | 5G |
| Δυνατότητες | HDR, OIS |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2024 |
| Φακοί Πίσω Κάμερας | Ευρυγώνιος 50MP, Τηλεφακός 50MP 3.5x Οπτικό Zoom, Υπερευρυγώνιος 40MP |
| Φακοί Selfie Κάμερας | Ευρυγώνιος 20MP |
| Flash Πίσω Κάμερας | Ναι |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ισχύς Ασύρματης Φόρτισης | 50 W |
| Ισχύς Βασικού Επεξεργαστή | 3, 3 GHz |
| Ισχύς Φόρτισης | 66 W |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Μέγεθος | 7, 92 |
| Μήκος | 156, 6 mm |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Snapdragon 8 Gen 3 |
| NFC | Ναι |
| Πάχος | 35 mm, 4 |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Θήκη Προστασίας, Καλώδιο Φόρτισης |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 1322 |
| Πίσω Κάμερα | Τριπλή |
| Πιστοποίηση Προστασίας | IPX8 |
| Πλάτος | 145, 3 mm |
| Προστασία | Water Resistant |
| RAM | 12 GB |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 120 Hz |
| SIM | Dual |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB-C, Wi-Fi |
| Τύπος | LTPO AMOLED |
| Τύπος Κινητού | Foldable SmartPhone |
| Χειρισμός | Οθόνη αφής Touch screen |
| Χωρητικότητα | 512 GB, 5150 mAh |
| Χρώμα | Πράσινο |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό