ADATAADATA 5
AEGAEG 1
AppleApple 15
AsrockAsrock 1
AsusAsus 7
BoschBosch 1
ChieftecChieftec 1
CorsairCorsair 1
DellDell 4
DreameDreame 2
DysonDyson 1
GarminGarmin 1
GigabyteGigabyte 1
HonorHonor 1
HPHP 1
HuaweiHuawei 1
IntensoIntenso 3
KarcherKarcher 21
LenovoLenovo 6
LogitechLogitech 17
MicrosoftMicrosoft 1
MotorolaMotorola 5
OnePlusOnePlus 2
OppoOppo 1
PhilipsPhilips 2
SamsungSamsung 57
SeasonicSeasonic 3
ThermaltakeThermaltake 1
XiaomiXiaomi 4
Black & DeckerBlack & Decker 5| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Samsung |
| Αισθητήρες | Αισθητήρας Εγγύτητας, Γυροσκόπιο, Δακτυλικό Αποτύπωμα, Επιταχυνσιόμετρο, Πυξίδα |
| Ανάλυση Βασικής Κάμερας | 13 MP |
| Ανάλυση Οθόνης | 2960 x 1848 pixels |
| Ανάλυση Selfie Κάμερας | 12 MP |
| Βάρος | 692 gr |
| Δίκτυο Σύνδεσης | Wi-Fi 5G |
| Δυνατότητες | Card Reader |
| Ευκρίνεια | QHD |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2025 |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Ισχύς Φόρτισης | 45 W |
| Λειτουργικό Σύστημα | Android |
| Μέγεθος Οθόνης | 14, 6 |
| Μήκος | 3 mm, 326 |
| Μνήμη RAM | 12 GB |
| Μοντέλο | Samsung Galaxy Tab S11 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | MediaTek Dimensity 9400 |
| Πάχος | 1 mm, 5 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 134 |
| Πλάτος | 208, 5 mm |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 120 Hz |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB-C |
| Ταχύτητα Βασικού Επεξεργαστή | 3, 63 GHz |
| Τύπος | Dynamic AMOLED 2X |
| Χωρητικότητα | 256 GB |
| Χωρητικότητα Μπαταρίας | 11600 mAh |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Απορρόφηση Υγρών | Όχι |
| Βάρος | 16, 9 kg |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 1250 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.193-120.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Ναι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Ναι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 10 lt |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ακτίνα Δράσης | 5 m, 7 |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 18, 3 kg |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 68 dB |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Ναι |
| Ισχύς | 1380 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.148-411.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Ναι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 50 lt |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό Κάδου | Πλαστικό |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Apple |
| Αισθητήρες | Light Sensor, Βαρόμετρο, Γυροσκόπιο, Δακτυλικό Αποτύπωμα, Επιταχυνσιόμετρο |
| Ανάλυση Βασικής Κάμερας | 12 MP |
| Ανάλυση Οθόνης | 2360 x 1640 pixels |
| Ανάλυση Selfie Κάμερας | 12 MP |
| Βάρος | 460 gr |
| Δίκτυο Σύνδεσης | Wi-Fi 5G |
| Ευκρίνεια | 2K |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2025 |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Λειτουργικό Σύστημα | iPadOS |
| Μέγεθος Οθόνης | 11 |
| Μήκος | 247, 6 mm |
| Μνήμη RAM | 8 GB |
| Μοντέλο | iPad Air |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Apple M3 |
| Πάχος | 1 mm, 6 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 44 |
| Πλάτος | 178, 5 mm |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB-C |
| Τύπος | Liquid Retina |
| Χωρητικότητα | 512 GB |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Apple |
| Αισθητήρες | Light Sensor, Βαρόμετρο, Γυροσκόπιο, Δακτυλικό Αποτύπωμα, Επιταχυνσιόμετρο |
| Ανάλυση Βασικής Κάμερας | 12 MP |
| Ανάλυση Οθόνης | 2732 x 2048 pixels |
| Ανάλυση Selfie Κάμερας | 12 MP |
| Βάρος | 616 gr |
| Δίκτυο Σύνδεσης | Wi-Fi 5G |
| Ευκρίνεια | QHD |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Έτος Κυκλοφορίας | 2025 |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Λειτουργικό Σύστημα | iPadOS |
| Μέγεθος Οθόνης | 13 |
| Μήκος | 280, 6 mm |
| Μνήμη RAM | 8 GB |
| Μοντέλο | iPad Air |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Apple M3 |
| Πάχος | 1 mm, 6 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 44 |
| Πλάτος | 214, 9 mm |
| Συνδεσιμότητα | Bluetooth, USB-C |
| Τύπος | Liquid Retina |
| Χωρητικότητα | 256 GB |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 11 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Dell |
| Ανάλυση | 5120×2160 |
| Αντίθεση | 1000 1 |
| Aspect Ratio | 219 |
| Βαθμός Καμπυλότητας | 2500R |
| Curved | Ναι |
| Διαγώνιος | 39.7 |
| Δυνατότητες Λειτουργίες | USB Hub |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Eye Comfort | Όχι |
| HDR | Όχι |
| Ηχεία | Ναι |
| Κατακόρυφη Περιστροφή | Όχι |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 41 kWh/1000h |
| Οριζόντια Περιστροφή | Όχι |
| Panel | IPS |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Ρύθμιση Κλίσης | Όχι |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| Τύπος Σύνδεσης | DisplayPort, HDMI, USB-C |
| UltraWide | Ναι |
| Χρόνος Απόκρισης GTG | 8 ms |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Karcher |
| Ακτίνα Δράσης | 10 m |
| Απορρόφηση Υγρών | Ναι |
| Βάρος | 44, 8 kg |
| Επίπεδα Θορύβου Max | 73 dB |
| Φίλτρο HEPA | Όχι |
| για Ηλεκτρικά Εργαλεία | Όχι |
| Ισχύς | 2760 W |
| Κωδικός Προϊόντος | 1.667-237.0 |
| Λειτουργία Ατμού | Όχι |
| Λειτουργία Φυσητήρα | Όχι |
| Λειτουργία Ψεκασμού | Όχι |
| με Βιολογικό Καθαρισμό | Όχι |
| Solo | Όχι |
| Τροφοδοσία | Ρεύματος |
| Χωρητικότητα Κάδου | 55 lt |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό Κάδου | Inox |
Δεν έχετε λογαριασμό ακόμα;
Δημιουργήστε έναν λογαριασμό